bigo

Co říkáte na tuto hudbu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PSvYfVGyQ­fw
je to moje oblíbená :]

Nejlepší odpověď
Kepler

Dávat takové otázky je záležitost velmi nevděčná. Pro mně a pravděpodobně i ostatní starší ročníky to ani vlastně hudba není, pouze zajímavá elektronická prezentace s pravidelným bušením a bez kouska hudebního nápadu. Všechny výtvory tohoto stylu jsou na jedno brdo. Když se ti to ale líbí, pak proč ne? Zdá se že přísloví „Co Čech, to muzikant“ už neplatí.

Další odpovědi
klumprt

Možná kdybych se zfetoval, ale za střízliva nic moc.

Mc Merkurion

…nevim, proč se ptáš, když hned uzavřeš otázku … jinak jsem čekal pod odkazem hudbu, to už snad raději evu a vaška …