Drap

Co říkate na tu skutečnost, že je zde asi 435 lidí, kteří jsou zaregistrováni a nemají ani jeden bod ?

Nejlepší odpověď
fcoop

Je to jejich věc – řekl bych.

Další odpovědi
anonym

Raduji se z toho. ! 🙂
A jestli budou takhle pokracovat , tak to tricko dostanou tak za 150 let. !

  • iv-

anonym

Prostá logika bodování, přišli 1× buď nahlédnout nebo se jednou zeptat a už se podruhé nevraceli, protože za každou denní návštěvu by už měli alespoň jeden bod.
Nejstarší jsou z 5/2009 a ostatní to už dávno nikterak nevzrušuje.

MILAN1961

jak to dělají