Poklička

Co říkáte na toto video o mozku?

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_em­bedded&v=v9Yu­ExzMcDM

Nejlepší odpověď
pl4toon

Nekoukal jsem na to celé, třicet minut života si opravdu nechci ubrat sledováním reklamy. Jen jsem to proklikal. Dělá to na mě dojem ne moc zdařilé reklamy. Komentáře k videu mi připadají účelové, takhle normálně lidé na YT nepíšou, když se jim něco líbí. Ale s uznámím autorovy sebereflexe s povděkem kvituji možnost komentáře, obvykle bývají komentáře u podobných reklam zakázány, či jen na schválení autora.