Lucimia

Co říkáte na toto multimediální centrum?

http://www.al­za.cz/emtec-movie-cube-v800h-2000gb-d159465.htm
Má cenu si toto pořídit do budoucnosti?

Nejlepší odpověď
mosoj

Výhody vidím v tom, že umí i HD ( Mpeg4)
umí videoformáty AVI, MOV. To jsou formáty
které používají pro natáčení videa digitální foťáky a má HDMI.

Nevýhoda – jeden tuner – nepůjde se zároveň divat na TV a náhrávat jiný program.
Přehrávání disků DVD je pasé. Do budoucna bych koukal aby to umělo již BlueRay.

Další odpovědi
alexandra

Já jsem taky dlouho zkoumala,jaké si mám koupit multimediální centrum a koupila jsem si LG MS 400H.Posílám odkaz i s videoukáz­kou.Stál mě 6 000,–Kč a Hardisk jako do počítače.Jdou tam nahrávat dva programy najednou a přehrávat všechny filmy stáhnuté z netu.Má to i scart,takže zatím to mám na staré televizi a do budoucna to zapojím přes HDMI.A můžu přehrávat na televizi i YOUTUBE.Mul­timediálních center je hodně,tak je těžko vybírat,ale já jsem opravdu spokojená.Je to jednoduché ovládání i pro ty,co moc nerozumí elektronice a jde tam přejmenovávat složky a mazat filmy,jako na počítači.A hlavně můžu jeden program nahrávat a na druhý se dívat,nebo se dívat na filmy z Harddisku,nebo můžu i připojit Flashku,nebo externí Harddisk.Zatím mi to přehrálo všechny formáty.Ale ten,co jste uvedla,bude asi taky dobrý.Hlavně aby uměl ten jeden program nahrávat a na druhý se dívat.Pokud to nemá,tak to je problém.

Zdroj: http://www.di­gilidi.cz/lg-ms450-lg-ms400-po-toshibe-nastupuje-do-sitovych-prehravacu-i-lg

GangstaHelper

Vypadá to zajímavě, kapacita disku je úctyhodná. Bez vyzkoušení Vám ho ale nemohu doporučit. Myslím si, že cena bude odpovídat kvalitě (tedy dostatečná).

Do budoucna se to vyplatí. Výbava je obrovská.