Zlatý

Co říkáte na toto moratorium ?

Já se plně ztotožňuji.

http://www.teletext.cr/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já s tím nesouhlasím.Ne,že by se mi líbilo dávat krev za kávu a tatranku,ale nelíbí se mi,že ti,kteří,ať už krev,nebo její deriváty,potřebují,aby přežili,mají čekat,až jaký výsledek bude mít toto,podle mne nezodpovědné,moratorium.Jsem pro,aby se za odběry velice slušně platilo,ale o tom se má,třeba tvrdě,ale jednat,a ne "zavřít" kohouty,těm,kteří se těžko mohou bránit.

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s tímto moratoriem a přidávám se k němu.Nejlepší řešení je autotranfůze.

Zlatý

Bože jak hluboko jsme klesli ! Když občan této republiky řekne "že politikům to může být jedno". Vždyť si děláme do vlastního hnízda.

Bronzový

Je to sice sympatické, ale bohužel to vůbec k ničemu nepovede.

Politikům i doktorům to může být jedno, pro ně je šest tisíc daleko míň, než pro obyčejného člověka stovka. Klidně si krev koupí. Doktoři by naopak za to byli rádi, protože by krev odebranou za 6 tis. poskytovali pacientům při transfúzích za 60 tis. (54 tis. by byl "symbolický přispěvek na jejich práci, která má mnohem vyšší hodnotu").

Takže by to s prominutím od*rali opět běžní pracující.

EDIT:
Mosoju, omlouvám se za špatnou formulaci obsahující skrytou ironii, která nemusí být zřejmá - politikům to samozřejmě být jedno nemůže a nesmí, ale bohužel jim to (aspoň té současné chamradi vydávající se za politiky) jedno je a bude.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.