Pokročilý

Co říkáte na tohoto muže, který se narodil bez končetin ? Nick Vujicic

Nick Vujicic je inspirativní člověk. Pokud o něm nic nevíte, přečtěte si odkaz ( je to v angličtině ) nebo se podívejte na některá jeho řečnická videa. Cestuje kolem světa, roku 2010 byl i tady v ČR. Vydal i svou knížku "Život bez hranic"
Co si o něm myslíte vy ? já myslím, že je to velmi silný člověk, dokázal si toho hodně přežít. Já být jím, nedokázala bych to. Jeho kniha je opravdu inspirující.

http://en.wikipedia.org/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Fotografii Nicka Vujicice jsem poprvé viděla, když jsem čekala na dceru, která jako těhotná starší 35 let byla na vyšetření genetiky. Tak tam se mi to vůbec nelíbilo a leták jsem zabavila. Osobně toho člověka nesmírně obdivuji, tohle by dokázal málokdo, ale do čekárny to musel dát snad sadista.
Doplňuji:
pro >mosoj< to jako aby nastávající maminka prožívala těhotenství v co největším stresu a obavách ?

Další odpovědi:

Zlatý

V žádném případě nechci snižovat jeho vůli ale takových je víc a všichni zaslouží nejenom náš obdiv!!
Spíš by mně zajímalo proč se narodil bez končetin. V tomto případě si myslím že to do té čekárny patřilo víc než někam jinam!!!!

Bronzový

Znám, je to bomba.
Poprvé jsem na něho koukala s otevřenou hubou, viděla jsem ho v TV a hned ho hledala na webu.
Říkala jsem si, že když tohle zvládá on, tak jak si mohu naříkat já na pitomé bolesti kloubů končetin, které on ani nemá.
Přidávám stránku v češtině.
Doplňuji:
Také jsem chodila na genetiku, máme v rodině rozštěp...vysoký homocystein.
Celé těhotenství jsem tam potkávala maminky s dětmi bez prstíčků nebo s deformovanou hlavou, měli jsme ve škole anatomii a profesor bral jedno patologické těhotenství za druhým dokud jsem neporodila.Nebyla jsem schopná se ani zeptat jestli má dítě všechno jak jsem byla vyděšená.

Zdroj: http://www.kulturistika.com/ni ck-vujicic

Bronzový

Měl smůlu

Stříbrný

Nezbývá nic jiného,než obdiv nesmírné vůle překonat nepřízeň osudu,získat vědomosti a udelat něco i pro ostaní.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.