salsa verde

co říkáte na to že v občance se nebude uvádět rodinný stav?

Doplňuji:
jen mně tak napadlo že se zmizením rodného čísla bych uvítala i zmizení některých jedinců… 😁

Nejlepší odpověď
anonym

No to je hrůza, doteď mi k seznámení stačilo jen předložit občanku u baru 😁 .. Teď abych sebou tahal navíc ještě notářsky ověřený doklad …

ne vážně až jednou budeme mít místo občanky jen ID (číslo uložené na RFID čipu) i tak o nás budou tyhle detaily znát, jen to bude uložené v databázích místo na papíře.

Další odpovědi
led

nebojte sa, budú tam iné, intimnejšie informácie (DNA, odtlačky prstov, sken zreničky a pod.)

nabubindes

a nebude trvat dlouho, všichni povinně budeme chodit na veterinu a budou nám píchat do týla čip. jako psovi. jo, jo.

panenka

Já si myslím že je to dobře že se tam stav už uvádět nebude.Slyšela jsem že mají zmizet z občanky i rodné čísla.

Berušinka

Mně je to celkem jedno. I když manžela a děti bych tam chtěla mít napsané (zatím tam vzhledem k věku nejsou=)). Spíš vítám změnu ve formatu kartičky =). Tenhle stávající formát je nepraktický.