david22

Co říkáte na to, že si Klaus s Gašparovičem udělili nejvyšší řády?

Mě to přijde jako fraška.

Nejlepší odpověď
quentos

Mě už od nich nic nepřekvapí.

Další odpovědi
led

Nezáviďte, je to úplne prirodzené, taká malá odmena pred nízkym dôchodkom, keď sa naozaj obaja spoluzaslúžili o zánik spoločného Československa a následný vznik samostatných štátov.

Slovenský Rad Bieleho dvojkríža I. triedy sa dáva občanom zo zahraničia.
…Prípadne ho dostane ten, kto sa mimoriadnym spôsobom inak zaslúžil o Slovensko …
Český Rad bieleho leva je v súčasnosti najvyššie české štátne vyznamenanie. Dostávajú ho ľudia, ktorí sa zaslúžili o Českú republiku.

www

Jasně, fraška vyplývající zejména z neskonalé Klausovy ješitnosti.
Jsem nejlepší, nejmoudřejší, ap. A taky mám nejvíc metálů, heč!
Bohužel, pro něj jen slaboučká náplast na to, co mu ti zlí udělali (obrazy dolů,vlastizra­da..) 😁

anonym

Mám na to podobný názor : velký tragéd odchází ze scény s nejvyšší možnou pompou. Připadá mi ovšem, že si náš pan „první muž“ ocenění od Gasparoviče koupil.
Možná že pan Klaus tímto počinem chtěl národu ukázat, že má ještě prostředky, jak ukázat, co je vlastně za charakter. Opět mne utvrdil v tom, že by se na něj měli podívat psychiatři.

cochee

Můj názor sem ani nenapíšu, je totiž z oblasti gay porna.

M.

Já si jen v duchu řekla, za co je vlastně mají…

Drap

To se běžně dělá, a nám to může být jedno. Nás se to netýká a chleba levnější nebude.

anonym

prostě, že se potkal šašek s ješitou…kazit večer si tím nebudu, jdu na pivo 🙂

GTA Andreas

Jsou to sběratelé na burze. Kdyby pravnuk potřeboval, má co prodat.

led

Ak porušíte sľub daný druhému, volá sa to porušenie sľubu.V prípade manželstva to môže byť dôvod k rozvodu.
Ak občan poruší prísahu svojmu štátu, volá sa to vlastizrada.
Ak to isté spraví politik? Víťaz tomu hovorí – vôľa ľudu. Aj to môže byť potom dôvod k rozvodu – rozdelenie štátu na menšie štáty. Môže byť za to neskôr aj vyznamenaný.
Príklad vidno aj v nedávnej histórii Európskych štátov (ZSSR,SFRJ,ČSFR) i dnes v Brne.