Kerynka

Co říkáte na to, že se v autobusech bude muset mačkat tlačítko, když budete chtít vystoupit?

Nejlepší odpověď
Jikra

Teda nevím kolik Vám je let a v čem jezdíte ale u nás se v autobusu tlačítko používalo už v minulém století.

Další odpovědi
led

Je to otázka zvyku. U nás to používame už rok. Pozor, len sa pozrite, ktoré tlačítko stláčate: zvonček alebo dvere.

Děda Louda

Budeme se hromadit na konečných.

dědapetr

U nás je to běžné i v trolejbusech a v tramvajích.

terry

V Evropě mi to nevadí a doma také busem jezdím minimálně.

roxy52

Řidiči autobusu by měli mít v povinné výbavě taky špunty do uší.

FOG

Ma to preci logiku.Kdyz ridic vidi,ze nikdo neni na dalsi planovane zastavce a nikdo nechce vystoupit,tak nemusi zastavovat a muze plynule pokracovat v jizde.

bigbít

Ve vlacích to funguje taky dobře..:-) neutíká teplo z vlaku..:-)