Avatar uživatele
Džanička

Co říkáte na to, že se může prodávat až desetkrát silnější pyrotechnika než doteď?

Lidé neumí zacházet s tou co byla k mání dřív.To to teda teď bude na Silvestra vypadat.Už vidím ty obrázky v novinách,a reportáže v televizi.A až se to dostane do ruky dětem,tak o tom radši ani nepřemýšlím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, anonym, pekynka před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Asi někde naši poslanci a legislativci zaslechli slogan „nešikovné maso musí pryč“ a začali se podle toho chovat.
Já znám lepší slogan: blbce ze sněmovny a senátu nakopat do řiti a nahnat je do „česko-asijské továrny“, aby měli o čem přemýšlet při 16ti hodinové pracovní směně za minimální mzdu.
Myslím, že například pohled na Marka Bendu ve špinavých montérkách by zlepšil náladu většině populace…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Držet římskou svíci v ruce může jen dilentant. Výrobky jsou čínské provenience a čas od času selže zpoždění a bouchne to ihned. Když to držíte v ruce a nejlépe do toho koukáte, přímo si řikáte o vypálení očí !! Dvacet let střílím profesionální ohňostroje a vím o čem mluvím. Prodej pyrotechniky třetí třídy je naprostý nesmysl i když leckde v Evropě se prodává. Třeba i na Slovensku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Chirurgické ambulance a plastičtí chirurgové si na Silvestra zdvojnásobí směny a zajistí dostatečný počet lůžek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Po čem ho…to se schválí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nerozčuľujte sa. Ide o „Opatrenie na zníženie počtu neprispôsobivých občanov“. Inventúra bude po Novom roku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

To skutečně zůstává rozum stát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Tak k tomu mám co říci z praxe.Pyrotechni­ku by měli obsluhovat pouze profesionálové a je mi proti srsti,že je dneska móda na jakékoli oslavě střílet rachejtle.Divili by ste se,ale především u nás převládají úrazy od legálně koupené pyrotechniky.V hla­vě mám všechny pacienty,kteří naším ústavem prošli,protože se k nám musejí vracet několik let po úraze.A ti naši"pyrotechni­ci"jak jim říkáme, nám chtě nechtě přiroztou k srdci.Jsou to většinou mladí kluci,kteří použili vše dle návodu,ale pyrotechnika selhala.Například římská svíce se může držet v ruce-jednomu explodovala.I špat­ně odhozená petarda,kdy člověk chvilku zaváhá napáchá ohromné škody.Jen co jsem chtěla vlastně říct.Úrazů asi nepřibyde a nám práce ubyde,protože každý si bude chtít koupit něco"většího"aby se ukázal a až mu to selže,tak už nejspíš nebude lékařskou pomoc vůbec potřebovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Rika se,ze kazdy je strujcem sveho osudu a tez kdo chce kam pomozme mu tam.I kdyz se neco povoli nebo zakaze,vzdy zalezi na jednotlivci,co s tim provede,ted nemyslim jen ty prskavky,ktere jsem ,– ty vanocni -,
jako pubertak tez pouzival pri vyrobe svych „ohnostroju“.Dnes mi to nic moc nerika a kdyz tu byl pred tydnem velky ohnostroj na 4 July,ani jsem se nesel podivat.Staci mi to v TV a ty spatne zpravy tez radeji jiz nectu.
Ohen vsak stale miluju a stale neco griluji a udim a opekam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poridit si je a jit to bouchat pod minesterstva.Je to prece povolene,ze?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek