Avatar uživatele
Pače

co rikate na to ze poslanci chteji schvalit poplatky za to ze budete z lesa vynaset houby a byliny?

je to opravdu smesny uz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, suaeda před 4658 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Reportáž Noční televizní noviny na Nově 20.7.2011 (3.reportáž)

Komentář autora článku

Ahoj!

Na svém blogu (knava.blog.id­nes.cz) se věnuji hlavně humorným tématům a parodiím v podstatě na všechno. V případě blogu o konci sběru hub zdarma se jednalo o takovou paralelu, co všechno nám naše vláda ještě zpoplatní. Blog jsem naplnil paradoxními situacemi, co by to všechno obnášelo, včetně zřízení funkce obecního vážiče hub, pracujícího jen ve všední dny.
Pro zpestření jsem oslovil svého známého Jana Borovičku z Mykologické společnosti, kterému jsem zaslal pár otázek k zodpovězení. Honza svými odpověďmi celý blog okořenil, za což mu ještě jednou děkuji.
Na konec blogu jsem ještě zmínil facebookovou skupinu „Skupina za bezplatný sběr hub“, kterou jsme pro srandu založil.
Vůbec mě nenapadlo, že by někdo bral zmíněný blog vážně. První nejistotu přinesla diskuze pod článkem, kdy již asi desetina přispívajících vše vážně vzala. Další nejistota přišla, když se do skupiny na Facebooku začali hlásit lidé a vyzývali zde k bojkotu vlády apod. (Skupina má nyní již 124 členů)

Doplňuji:
Zdržuji se hlasování,odcházím do kantýny,mají borůvkový lívance.

Zdroj: hoax

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

… :) tady je vidět, jak lidi naletí ale fakt na jakoukoliv k*avinu když se to dobře podá :D lol

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rylon

To si znas delaj p***l >:~* ! ! !

Uzivatele HOMER a pokazdejinak,ja bych si nebyl tak jisty ze to u nas nejde!(podobna kravina je ze se plati poplatky za to ze se plati poplatky!-kravina a deje se to !! )
U NAS SE DA VSECHNO ! ! ;~} ! !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Třeba se budou inspirovat v Rakousku – http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/25309-houbari-v-rakousku-potrebuji-houbarsky-prukaz/

V Itálii na sběr hub potřebujete také povolení a v Holandsku je sběr hub a veškerých lesních plodů ZAKÁZÁN.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

A jak to chtějí udělat?To je nesmysl!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Před chvílí jsem odpovídal na téměř totožný dotaz. Je to nesmysl, u nás zatím neproveditelný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

:) Návrh zákona o sběru lesních plodin :)
§1 Vymezení pojmů je nám všem jasné.
§2 Každý obyvatel je povinen platit poplatky za nasbírané lesní plodiny majiteli lesa.
§3 Poplatky vyjmenované v příloze zákona o sběru lesních plodin je povinen každý občan za nasbírané i snědené plodiny.
§4 Majitel lesa je povinen vybrané poplatky na základě tohoto zákona přihlásit k dani ze zisku.
§5 Tento zákon nabývá účinnost ze zpětnou platností od 1.1.2000.
Příloha: maliny, jahody, borůvky, houby atd.
Přítomní odborníci na legislativu nechť prominou neodborný návrh zákona.
Kdo je v naší sněmovně pro přijetí, proti, zdržel se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Já bych chtěla vydět jak to budou dělat,Je to nesmysl!

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Když se musí platit výpalné za Českou televizi, ať už ji sleduješ nebo ne, tak proč ne za lesní plody? Je to úplně stejný princip.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek