co rikate na to ze poslanci chteji schvalit poplatky za to ze budete z lesa vynaset houby a byliny?

je to opravdu smesny uz

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Reportáž Noční televizní noviny na Nově 20.7.2011 (3.reportáž)

Komentář autora článku

Ahoj!

Na svém blogu (knava.blog.idnes.cz) se věnuji hlavně humorným tématům a parodiím v podstatě na všechno. V případě blogu o konci sběru hub zdarma se jednalo o takovou paralelu, co všechno nám naše vláda ještě zpoplatní. Blog jsem naplnil paradoxními situacemi, co by to všechno obnášelo, včetně zřízení funkce obecního vážiče hub, pracujícího jen ve všední dny.
Pro zpestření jsem oslovil svého známého Jana Borovičku z Mykologické společnosti, kterému jsem zaslal pár otázek k zodpovězení. Honza svými odpověďmi celý blog okořenil, za což mu ještě jednou děkuji.
Na konec blogu jsem ještě zmínil facebookovou skupinu „Skupina za bezplatný sběr hub“, kterou jsme pro srandu založil.
Vůbec mě nenapadlo, že by někdo bral zmíněný blog vážně. První nejistotu přinesla diskuze pod článkem, kdy již asi desetina přispívajících vše vážně vzala. Další nejistota přišla, když se do skupiny na Facebooku začali hlásit lidé a vyzývali zde k bojkotu vlády apod. (Skupina má nyní již 124 členů)

Doplňuji:
Zdržuji se hlasování,odcházím do kantýny,mají borůvkový lívance.

Zdroj: hoax

Další odpovědi:

Bronzový

... :) tady je vidět, jak lidi naletí ale fakt na jakoukoliv k*avinu když se to dobře podá :D lol

Pokročilý

To si znas delaj p***l >:~* ! ! !

Uzivatele HOMER a pokazdejinak,ja bych si nebyl tak jisty ze to u nas nejde!(podobna kravina je ze se plati poplatky za to ze se plati poplatky!-kravina a deje se to !! )
U NAS SE DA VSECHNO ! ! ;~} ! !

Zlatý

Třeba se budou inspirovat v Rakousku - http://www.ceskatelevize.cz/…

V Itálii na sběr hub potřebujete také povolení a v Holandsku je sběr hub a veškerých lesních plodů ZAKÁZÁN.

Bronzový

A jak to chtějí udělat?To je nesmysl!

Zlatý

Před chvílí jsem odpovídal na téměř totožný dotaz. Je to nesmysl, u nás zatím neproveditelný.

Stříbrný

:) Návrh zákona o sběru lesních plodin :)
§1 Vymezení pojmů je nám všem jasné.
§2 Každý obyvatel je povinen platit poplatky za nasbírané lesní plodiny majiteli lesa.
§3 Poplatky vyjmenované v příloze zákona o sběru lesních plodin je povinen každý občan za nasbírané i snědené plodiny.
§4 Majitel lesa je povinen vybrané poplatky na základě tohoto zákona přihlásit k dani ze zisku.
§5 Tento zákon nabývá účinnost ze zpětnou platností od 1.1.2000.
Příloha: maliny, jahody, borůvky, houby atd.
Přítomní odborníci na legislativu nechť prominou neodborný návrh zákona.
Kdo je v naší sněmovně pro přijetí, proti, zdržel se.

Bronzový

Já bych chtěla vydět jak to budou dělat,Je to nesmysl!

Zdroj: žolík

Zlatý

Když se musí platit výpalné za Českou televizi, ať už ji sleduješ nebo ne, tak proč ne za lesní plody? Je to úplně stejný princip.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.