Karlos1753

Co říkáte na tetování? Přijde vám normální, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

To je každého osobní věc. Zda je to normální nelze určit. Musel by jsi definovat normálnost.

Další odpovědi
ten který je

Je to modní záležitost.Dříve to byla výsada kriminálníků.

klumprt

Je mi to vcelku jedno. Člověk se pak aspoň dobře identifikuje, když ho najdou po pár tejdnech někde v rybníce.

štamgast

Nelíbí se mi.

redy

Je to normální, a neříkám to jen proto, že jich pár mám .Sice nic velkýho, ale mám.
A kdybych nebyla pos.ra, mám jich víc.
Jinak jak píše Drap, každýho věc 😉

Agneta

Jseš ve vězení? Tak se potetuj…pokud možno celý…a nějakýma kravinama jako Amy Winehousehttps://www­.youtube.com/wat­ch?v=FG57haVRov­k:DDD
Takže tam je to normální, je mi „jich“ jen líto:DDD

Lamalam

Neříkám nic, je mi to srdečně jedno.

Mravenec

Rovnou by bylo dobré si vytetovat něco sprostého a někam ať to vidí všichni. To miluju… >_<

redy

Agneta nezlob se,ale to nemůžeš myslet vážně.