Co říkáte na tento příspěvek,který jsem náhodou četl v jisté rubrice a ve kterém se jedná o státních dluhopisech ?

Dnes v 18:25 zaslal V****ová , P***v, Vysočina
nemohu

tomuto státu jako učitelka na druhém stupni zákl.školy-opravdu nemohu nic půjčit!Školství je dlouhodobě podhodnocené,platy mizerné až zahanbující!!!!!!!!!!-vzhledem ke vzdělání pedagoga.Je to tudíš nepřípustné,abychom my s takto mizernými příjmy měli státu půjčovat.NIKDY!!!!!!!!!!­!!!!!!

Jméno a město jsem záměrně upravil.
Doplňuji:
Já jsem nechtěl až tolik upozorňovat na státní dluhopisy,ale na pravopis zmiňované učitelky!Myslíte si,že že je její vzdělání na úrovni a je schopna učit děti?

Nejlepší odpověď
dudu

Po zveřejnění výsledků státních maturit, které částečně také vypovídají o kvalitě něčí práce, se k výroku paní učitelky vyjadřovat nebudu. Kupovat si dluhopisy ČR ji ostatně nikdo nenutí.
Také jsem ještě před dvěma roky svým posluchačům suverénně tvrdil, že státní dluhopisy patři k nejbezpečnějším cenným papírům, protože tyto většinou nekrachují /naposledy snad Argentina/ a lepší rating mají pouze některé corporátní dluhopisy. Dnes je sice všechno jinak, ale pokud bych měl penízky, které mohu odložit na středně až dlouhodobý horizont, půjčit naší republice bych se vůbec nerozpakoval a nebál-zatím. Je to možnost jak bezpečným způsobem zakrýt inflaci a ještě něco málo vydělat. Poslední podobnou akcí byly povodňové dluhopisy a jejich majitelé byli spokojeni a peníze v době splatnosti všichni obdrželi.

Další odpovědi
GM

Ta paní mi mluví z duše. Už nemají kde by vzali ty peníze co prožrali, tak si budou půjčovat od těch nejchudších, kteří se mají sami co ohánět. Kdo si koupí státní dluhopisy, je u mne v.l.