Fildas

Co říkáte na tento mikrofón…

Je kvalitní za takovou cenu ? Více na odkazu :

http://tpresi­dent.ekatalog­.biz/zbozi/gem­bird-sluchatka-s-mikrofonem-ap-5-1-w-volume/detail­.aspx?p=z:218375
Doplňuji:
A tedy je výhodné si ho koupit nebo ne ?

Nejlepší odpověď
led

Odborník sa diví, čo všetko obchodníci napíšu v snahe predať. V tejto cenovej relácii veľmi kvalitu nehľadajte.
Výpis z testu:
Hoci jeho meno napovedá, AP-5.1, nie je to surround náhlavnej súpravy s viacerými reproduktormi pre každé ucho, ale stereo headset. Vstavaná USB zvukova karta má ovládanie simulácie priestorového zvuku na úrovni základného zvukového čipu, ale neprináša žiadne výhody v hrách. Na kábli má diaľkové ovládanie pre nastavenie hlasitosti, stlmenie a vibračnú funkciu, ktorá umožňuje AP-5.1 rezonovať s túžbou po hre a hudbe.
Na nízkych frekvenciách, je zvuk razantný a príliš málo diferencovaný, výšky sú trochu prehnané. Zrozumiteľnosť reči je dobrá, mikrofón pracuje správne. Comfort na hlave je prijateľný, ale rýchlo sa zohrieva na ušiach. Spracovanie je v poriadku, ale má príliš hrubozrnné ovládanie hlasitosti. Nájsť správne nastavenie je nesmierne ťažké.
PS.
Ak nie ste náročný na kvalitu zvuku…
Labužník by to určite nebral.

Další odpovědi
Hlada

Nejsou uvedeny vůbec žádné technické parametry. Nebrat.