zjentek

Co říkáte na tento kontroverzní plán?

Před volbami všechny kandidující strany emailem vybídnu, aby mi převedly „příspěvek (dar) za volbu“, tedy za to, že budu volit právě tu jejich stranu s tím, že teprve výše příspěvku rozhodne, komu svěřím svůj hlas. Bez příspěvku, že nevolím! Že z blbosti jsem už vyrostl a je mi už tedy logicky jedno, kdo zase bude u koryt. A, že darem za podporu by měly být bankovky, protože pečivo, uzenini a nebo michelinská hvězdička takto neplatí. Aže mám 40 známých, kteří už také mají rozum (a dospělé děti) a že si to pak mezi sebe rozdělí, včetně těch dětí. Na kapitalismus dobrý počin, ne?

Nejlepší odpověď
Quimby

To je pěkně špatný plán, protože silně pochybuju, že se ti někdo ozve.
Co tahle napsat mail těm tvým známým, že zakládáš politickou stranu, že se chceš dostat ke korytu a že se s nima pak rozdělíš? To má určitě větší šanci na výnos, takže je to více kapitalistické.

Další odpovědi
dubraro

Takovýto způsob by bylo možno použít tam, kde se voleb účastní jen málo voličů a stačí podplatit jen několik lidí, aby to zvrátilo výsledek. Například volba starosty v malé obci.

xxx3

spíš dobrý způsob jak ztrácet čas. Divil bych se, kdyby ti někdo vůbec odpověděl.

Cenobita

Pokud si dobře vzpomínám, tak u jedněch voleb byla tak dokonalá organizace volebního procesu, že byl elektorát přepravován auty až k volební místnosti, tam vybaven hlasovacím lístkem a po odvolení byl vyplacen (penězi ne na zadek 🙂 .

Takže by to v ČR mohlo fungovat.

Nuk nuk

Jediné, co tím dokážete, že jste pěkně vykutálený, ale rozum že jste ještě nedostal.

Tw!st

Už vidím všechny kandidující strany jak se perou o volební hlas od Zjenteka. 😁

zjentek

NukNuko promiň.......­.............­.....dnes už pro tebe nemám bot.

zjentek

Nereálné, 60 lidí je skoro málo. Ostrouhali by a přišli o dary. Navíc mě znaj, ovšem ty strany nebudou mít tušení, o koho jde. Proto se ozvou, aby později náhodou nepřišli o „tučnou“ šanci.
Ovšem tato pobídka stranám bude muset být stylová, dokonalá korektura atd. ,to nebude jako tady na odpovědích! ;)

xxx3

styl a pravopis můžeš mít klidně dokonalý, problém je v tom, že ten nápad je prostě hloupý, takže je to dobré akorát snad k tomu, aby se tím člověk někde pochlubil. Někdo ti pak možná zatleská a jiný si bude klepat na čelo.

zjentek

hmm ..No, když prvně přicházel k moci A. Babiš, tak jsem to aplikoval a tehdy jsme komunikovali vehementně. Dík za názor, pravdu máš v tom, že vjeci se mají zkusit.
Á propos, nejsi ten typ, coby aplikátor moudrých nápadů, když se jedná o politiku?

xxx3

jestli na takové téma komunikoval Babiš, tak mě to dost překvapuje. Jestli to spíš nebylo jeho P.R. oddělení před volbami.
btw. té poslední otázce nerozumím.