Matthew

Co říkáte na tenhle případ ??? :)

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/296055-zachranil-starence-zivot-ochrnul-pri-tom-a-stat-se-k-nemu-obratil-zady.html

… "Pomohli i obyčejní lidé, kteří po zveřejnění jeho příběhu poslali na konto humanitární sbírky půl miliónu korun.

Kvůli tomu ale teď o část státní podpory přišel. Úřady ho teď totiž považují za boháče "

Tak proč teda politici, soudci a jiná nekalá verbeš taky nepřijde o platy a náhrady, když si už dávno nahrabali stonásobné jmění v nekalých praktikách ??? :)Ty nikdo neoznačí za „boháče“ a přitom půl miliónu je pro ně jak párátko mezi zuby :D

Nejlepší odpověď
Drap

Co na to chceš říkat? To je vizitka našeho státu.

Další odpovědi
charliesheep

K tomu vážně není co dodat. V ČR jsme tu my pro politiky + všelijakou úřední smečku a ne oni pro nás…Bohužel.

JájsemRaibek

Na to můžu říct jen jedno: Česká republika a tak jak on, tak i já se za ni stydím.