Rico

Co říkáte na tenhle klípek?

http://www.vi­deacesky.cz/ske­ce/iphone-4-versus-htc-evo

mě se to celkově velice líbí a vám?
Doplňuji:
jj já se na to prvně koukl bez titulek a pak s titulkama ale raději bez titulek to vidím ,ikdyž těch vulgárních slov teda nešetřili

Nejlepší odpověď
BEAES

Pro puberťáky asi dobré. Poslouchala jsem to jen kvůli angličtině…

Další odpovědi
martina1

Mě ani omylem.Tolik vulgárních slov jsem neslyšela ani nepamatuju.Teď jen nechápu,proč sem na to koukala až do konce??!!!

vecernice

No čekala jsem nějakou pointu,když už ,ale nic moc.

panenka

Mě se to nelíbí v půlce jsem to vypla nelíbí se mi tam ty slova jako je např:K…A