Jesé

Co říkáte na telefony s velkým displejem?

Máte raději telefony s úhlopříčkou do 5 palců, nebo jste ten typ který má rád velké displeje od 5 palců a víc.

Odpovědi
cochee

Za mě malý. Phablety jsou moc velké do ruky. Mám menší displej než 5'' (4,3) a nouzově jde i na něm dělat i s internetem; pokud chci pohodlně, vezmu si tablet.

iceT

Mám 5,3 a zatím mi to stačí.

brillant

Pádlo nepotřebuji, mě vyhovuje malý.

anonym

A co si pořídit veliký tablet 10 palců ze kterého je možné telefonovat.

Kepler

Na něco to je dobré, třeba na prohlížení obrázků nebo internetu. Já to ale nevyužívám a tak mi je to volné. Navíc takové kino nevydrží nabité kolikrát ani jeden den, takže je to o ničem. Takže jsem zvolil malé a praktické véčko (tak do 3") a baterka vydrží celý týden. To je pro mně rozhodující.

Drap

Osobně mi vyhovují celkově malé rozměry, tudíž i malý dispej.

bububabu

Čím větší, tím lepší…