Pokročilý

Co říkáte na slova znovuzvoleného předsedy ODS Petra Fialy, že je tato strana připravena vládnout?

?Mají šanci ve volbách?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Připravená být může, ale ovce nechtějí. Arogance z něj čiší, tak jako kdysi z Nečase výsměch.

Další odpovědi:

Zlatý

V této Republice uvalenců jsem připraven opravdu na všechno a nebývám překvapenej.

Zlatý

U některých voličů velkou šanci. U některých je ta šance nulová.

Stříbrný

Mně se jeho projev líbil. Fialovi bych i věřil, ale ta jeho strana si to u mě takovým způsobem pos..la, že jsem strááášně opatrný.
Nicméně Fiala je fajn a rozumný člověk a držím mu palce, ať se mu podaří dělat politiku tím nejpoctivějším způsobem. V tomhle směru mi chybělo v jeho projevu (který přenášen na ČT24 byl spíš projevem k voličům než ke straníkům) jakési poučení z krizového vývoje. Čili jak zabránit svinstvu Topolánkovy a Nečasovy éry.

Zlatý

Jen připomenu jeho tolikrát zvednutý ukazováček, který znamená aroganci a domýšlivost. :-((

Zlatý

Stříbrný

...že pitomým ovcím není rady, pomoci
motto: nevěřte politikům ! potřebujou šekovou knížku, Váš hlas a vykouřený péro, na voliče se vy-se-rou...(Lemmy Kilmister)

Bronzový

Ano, věřím tomu, že ODS je ochotna a připravena vládnout, ale již se historicky znemožnila a skončí v propadlišti dějin tak, jako její někdejší duchovní vůdce a zakladatel. To již v minulosti pochopila řada politiků a zavčasu provedla členskou transformaci ODS -►TOP09 a po obdobném procesu část opět přesublimovala do ANO. Nejsem si zcela jist, jestli to co nám např. pan Babiš s Kalouskem předvádí, nejsou jen takové politické tanečky. Proslov pana Fialy osobně považuji za "výkřik do tmy".

ODS asi došly nakradené peníze.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1789
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1112
Zlatý marci1 1072
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 796
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.