kodl67

Co říkáte na slova znovuzvoleného předsedy ODS Petra Fialy, že je tato strana připravena vládnout?

?Mají šanci ve volbách?

Nejlepší odpověď
mosoj

Připravená být může, ale ovce nechtějí. Arogance z něj čiší, tak jako kdysi z Nečase výsměch.

Další odpovědi
zjentek

V této Republice uvalenců jsem připraven opravdu na všechno a nebývám překvapenej.

Drap

U některých voličů velkou šanci. U některých je ta šance nulová.

klumprt

Mně se jeho projev líbil. Fialovi bych i věřil, ale ta jeho strana si to u mě takovým způsobem pos..la, že jsem strááášně opatrný.
Nicméně Fiala je fajn a rozumný člověk a držím mu palce, ať se mu podaří dělat politiku tím nejpoctivějším způsobem. V tomhle směru mi chybělo v jeho projevu (který přenášen na ČT24 byl spíš projevem k voličům než ke straníkům) jakési poučení z krizového vývoje. Čili jak zabránit svinstvu Topolánkovy a Nečasovy éry.

marci1

Jen připomenu jeho tolikrát zvednutý ukazováček, který znamená aroganci a domýšlivost. ☹

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tesite-se-na-skvelou-budoucnost

lexx

…že pitomým ovcím není rady, pomoci
motto: nevěřte politikům ! potřebujou šekovou knížku, Váš hlas a vykouřený péro, na voliče se vy-se-rou…(Lemmy Kilmister)

orwell

Ano, věřím tomu, že ODS je ochotna a připravena vládnout, ale již se historicky znemožnila a skončí v propadlišti dějin tak, jako její někdejší duchovní vůdce a zakladatel. To již v minulosti pochopila řada politiků a zavčasu provedla členskou transformaci ODS -►TOP09 a po obdobném procesu část opět přesublimovala do ANO. Nejsem si zcela jist, jestli to co nám např. pan Babiš s Kalouskem předvádí, nejsou jen takové politické tanečky. Proslov pana Fialy osobně považuji za „výkřik do tmy“.

tulaak

ODS asi došly nakradené peníze.