Avatar uživatele
kodl67

Co říkáte na slova znovuzvoleného předsedy ODS Petra Fialy, že je tato strana připravena vládnout?

?Mají šanci ve volbách?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 2994 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Připravená být může, ale ovce nechtějí. Arogance z něj čiší, tak jako kdysi z Nečase výsměch.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

V této Republice uvalenců jsem připraven opravdu na všechno a nebývám překvapenej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

U některých voličů velkou šanci. U některých je ta šance nulová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mně se jeho projev líbil. Fialovi bych i věřil, ale ta jeho strana si to u mě takovým způsobem pos..la, že jsem strááášně opatrný.
Nicméně Fiala je fajn a rozumný člověk a držím mu palce, ať se mu podaří dělat politiku tím nejpoctivějším způsobem. V tomhle směru mi chybělo v jeho projevu (který přenášen na ČT24 byl spíš projevem k voličům než ke straníkům) jakési poučení z krizového vývoje. Čili jak zabránit svinstvu Topolánkovy a Nečasovy éry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jen připomenu jeho tolikrát zvednutý ukazováček, který znamená aroganci a domýšlivost. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tesite-se-na-skvelou-budoucnost

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

…že pitomým ovcím není rady, pomoci
motto: nevěřte politikům ! potřebujou šekovou knížku, Váš hlas a vykouřený péro, na voliče se vy-se-rou…(Lemmy Kilmister)

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Ano, věřím tomu, že ODS je ochotna a připravena vládnout, ale již se historicky znemožnila a skončí v propadlišti dějin tak, jako její někdejší duchovní vůdce a zakladatel. To již v minulosti pochopila řada politiků a zavčasu provedla členskou transformaci ODS -►TOP09 a po obdobném procesu část opět přesublimovala do ANO. Nejsem si zcela jist, jestli to co nám např. pan Babiš s Kalouskem předvádí, nejsou jen takové politické tanečky. Proslov pana Fialy osobně považuji za „výkřik do tmy“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tulaak

ODS asi došly nakradené peníze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek