Co říkáte na různe ozdoby oken,domů,bytů , venkovních stromů a stromků v předvánoční a vánoční době?!

Nejlepší odpověď
Drap

Některé nemovitosti jsou hrůza a děs. Nevím jak někoho vůbec může napadnout ozdobit dům jak cirkus, se světelnými soby a s podivným červeným hadrákem šplhajícím po laně.

Další odpovědi
briketka10

někteří sousedi maj vánoce celý rok, myslím tím cikány vedle mě..
jinak mě zarážejí i ti co jim visej ozdoby na oknech, taky celoročně a pak je jen rozsvítí a zhasnou až vánoce skončí..
jinak některý lidi to moc přehánějí s blikajícími okny atd.nevím jak při nich mohou i spát to vážně nechápu..
já si dávám do truhlíku před okno větvičky, doufám, že mi je ti římani neukradnou, na dveře nevidím tak se bojím na ně něco pověsit, a doma mám malý stromeček..

hanulka11

Každá roční doba má svou výzdobu…pokud se to nepřežene je to hezké. Ano zdobím si dům i byt . Ale tak nějak s citem .

lexx

Že ještě není v zemi České tak zle aby nemohlo být hůře.

lukas.zmizik

pravdepodobne jeziskuv domecek v betleme pred dvema tisici lety musel taky svitit jako sapito…jinak si nedovedu vysvetlit koho to a jak napadlo…