GangstaHelper

Co říkáte na produkty Jysk? Vaše zkušenosti?

Přemýšlím o koupi této židle k PC, nechci šetřit, protože u něj trávním docela dost času. Dosud jsem měl klasickou židli s modrým potahem a zvedáním na píst. Ta je ale po menší kolizi =D zralá na výměnu.

Zamlouvá se mi tato i pro nízkou cenu http://www.jys­k.cz/120/122/­3699301/a/cata­log , myslíte, že opravdu dříve stála 3000?

Nerad bych dopadl jako známý, který má z jisku taky židli (http://www.jys­k.cz/120/122/­3620022/a/cata­log) asi rok, a už po týdnu pěna pod zadkem úplně splaskla a bylo to jak sedět na šutru (nemělo by se to i reklamovat?)

Vaše zkušenosti s Jyskem, nebo s tou židlí?

Nejlepší odpověď
panenka

Moje sestra v Jysku pracuje z Jisku mám komody,stůl,židle a zatím si nemůžu na zboží z Jisku stěžovat

Další odpovědi
Miroslavst

U této otázky chybí podstatná věc.
Nevím kolik vážíš (tedy s prominutím), ale pak by to nemusela vydržet žádná židle.
Pokud se ti líbí, bral bych ji a je přeci 24 měsíců záruka nebo ne?

Elk

Vašeo tázka mě zaujala natolik, že jsem nechtěl číst ostatní. S Jiskem jsem spokojen Non plus ultra! Máme skoro celý nábytek o d té firmy, spíme se nám dobře, vševíme kde je, poskládali jsme to za chvilku. dobrý. Nebyl důvod k reklamaci – zatím za rok.

hanulka11

Známá si podobnou židli koupila a po měsíci se jí začala párat.
Reklamovala jí, já jsem tvrdila, že ji dají novou, ona nevěřila a asi po třech týdnech se ozvali a ona si odvážela novou .

Ella

ta židle vypadá slušně. My máme z Jysku přes tři roky komody a zatím drží =)

rosa

S Jyskem jsem spokojená, zatím jsem nevyřizovala ani jednu reklamaci. Kupovala jsem komody, „kredenc“, postele a dokonce i jídelní židle.

terkaprihodo

V Jysku je to hodně buď a nebo. Mně se od nich třeba dost líbí ložní prádlo a takové ty bytové doplňky. Ty mají podle mě super. Nábytek bych si tam ale nevybrala. Přijde mi to na jednu stranu dost drahé a za ty peníze ani ne moc kvalitní. Byla jsem se tam například dívat na komody a musím konstatovat, že zrovna luxusní komody tam teda nemají. Po těch bych se spíše dívala jinde. Například na https://inhau­s.cz/bydleni/loz­nice-komody/c-4/

Michálek1245

Já s Jyskem nemám vysloveně problém, ale třeba nábytek bych přes ně online nekoupil. Musím to vidět a ideálně složené. Nedávno jsme sháněli komody do domácnosti a ty jsme kupovali třeba tady https://www.top­spani.cz/kate­gorie/komody-4641/ ale zase musím říct, že i v tom JYSKu se dají sehnat docela dobré kousky. Hlavně takové ty praktické blbinky, které vlastně nepotřebujete, ale ve finále vám usnadní život. Třeba stolička pro děti k umydlu, aby si mohly samy čistit zuby. 😉

koreg9

Abych pravdu řekla, tak v Jysku tedy moc nenakupuji. Na takové ty doplňky (kravinky) do bytu nejsem a jinak, když jsem si třebas potřebovala koupit nějakou úspornou komodu, tak jsem dala přednost raději nabídce zde https://komody­.nabytker.cz/ 🙂

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

makra

Za málo peněz málo muziky, jak se říká. V dnešní době si lidé myslí, že když koupí židli za 300,–,či 500,–, tak jim vydrží věčně:)Přitom když danou věc kupují, tak se na ní mohou podívat, vyzkoušet a zhodnotit, ale doma se pak diví, co to koupili. Z jysku mám doma spoustu věcí a jsem spokojená.jen jsem toho názoru, že povlečení si mohu koupit i za 3000,– ve značkovém obchodě, však v jysku ho mám za desetinu, ale nemohu po něm chtít zázraky:)))