Avatar uživatele
BANAN93

Co říkáte na případ toho bezdomovce (výhra v loterii)?

On si najal právníky na řešení jeho problému a právník se mu pokusil podstrčit směnku na 12 milionů !!!!!!!! Zavřel bych je až zčernaj
Doplňuji:
proč to třeba nevezme do ruky SAZKA a neudělá v tom pořádek ? jistě právníky mají a na podobný případ by si i udělali reklamu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, Illines před 4138 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

nemůžu říkat nic,ještě bleju
z těch hyen :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Matthew

Tak on už přeci fakt někdo vyhrál doopravdy ve sportce ? A ještě toho člověka chtějí ožebračit o ty peníze ? Tak to je mazec ! PS: omlouvám se, tu reportáž jsem neviděl, ale slyšel jsem o té kauze něco.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ponovotny

rozuním ti, že tě to dokáže naštvat. Podívej se však lépe kolem sebe. Nejen že se největší grázlové mají nejlíp, ale jsou ještě obdivováni. Nemá cenu se trápit takovýma zprávana, jestli se chceš potrápit pořádně, podumej o tom jak tuhle problematiku řešit, nebo kam to všechno směřuje. Jak třeba asi je lidem, kteří odcházejí do důchodu a po celoživotní práci teď poslouchají z televize, že má nějaký šašek 500tis.měsíčně a že hlavní zlo je když si lidi závidí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

nahoď odkaz, ať mám k dispozici stejnej článek jakos čet ty

před 4137 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek