BANAN93

Co říkáte na případ toho bezdomovce (výhra v loterii)?

On si najal právníky na řešení jeho problému a právník se mu pokusil podstrčit směnku na 12 milionů !!!!!!!! Zavřel bych je až zčernaj
Doplňuji:
proč to třeba nevezme do ruky SAZKA a neudělá v tom pořádek ? jistě právníky mají a na podobný případ by si i udělali reklamu

Nejlepší odpověď
redy

nemůžu říkat nic,ještě bleju
z těch hyen :(

Další odpovědi
Matthew

Tak on už přeci fakt někdo vyhrál doopravdy ve sportce ? A ještě toho člověka chtějí ožebračit o ty peníze ? Tak to je mazec ! PS: omlouvám se, tu reportáž jsem neviděl, ale slyšel jsem o té kauze něco.

ponovotny

rozuním ti, že tě to dokáže naštvat. Podívej se však lépe kolem sebe. Nejen že se největší grázlové mají nejlíp, ale jsou ještě obdivováni. Nemá cenu se trápit takovýma zprávana, jestli se chceš potrápit pořádně, podumej o tom jak tuhle problematiku řešit, nebo kam to všechno směřuje. Jak třeba asi je lidem, kteří odcházejí do důchodu a po celoživotní práci teď poslouchají z televize, že má nějaký šašek 500tis.měsíčně a že hlavní zlo je když si lidi závidí

bolak

nahoď odkaz, ať mám k dispozici stejnej článek jakos čet ty