Gollumek.88

Co říkáte na předvolební spoty?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/212883-volebni-spoty-delnik-versus-hurvinek-mops-kontra-polivkova-samohonka.html

Osobně mi to přijde víc než trapné, krafou tam o věcech, které údajně udělali, ale ty výsledky nikde opravdu nevidím. Co si o tom myslíte vy? Budete volit čssd nebo ods? nebo už vám jejich lži lezou krkem a zvolíte jinou stranu, která se ve „vedení“ ještě neukázala?

Nejlepší odpověď
rynek878

Osobně se nenechávám ovlivňovat médii,rozhoduji se sám, dle svého vlastniho názoru.

Další odpovědi
anonym

nic,byly jsou a budou jen se jejich téma bude obměnovat

GM

Předvolební spoty ignoruju. Jdou mi na nervy a určitě mě neovlivní v tom koho budu nebo nebudu volit.

anonym

Není to ani k smíchu.Pro koho jsou? Pro chovance určitých ústavů? Nebo je vymýšleli právě oni.

verka

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají… Ale většinou to není ani pěkné, je mi z toho smutno.