johana 56

Co říkáte na požár Technoplastu v Cropyni?

Je to pěkné malé městečko u Kroměříže,známé výrobou plastů.

Nejlepší odpověď
iceT

Kdysi jsem v Chropce bydlela,je to už pár let a moje rodné město je jen 6 km od Chropyně.Je to neštěstí,ale doufám,že se tam nikomu nic nestalo,myslím,že dost lidí asi přišlo o práci…

Další odpovědi
dědapetr

Prostě TRAGÉDIE.

sejtanka

Bydlím jen pár kiláků od Chropyně,bylo tady vidět kouř,bylo to docela šílené,v poslední době se dějou samé hrůzy.Je mi líto těch lidí.

janek66

Od Chropyně bydlím víc jak 30 kilometrů na západ, ale když jsem ráno viděl ty „červánky“ a oblaka dýmu které se po celý den valily po obloze, musela to být hrůza.A přesto že vítr šel jiným směrem „smrad“ spáleného plastu byl cítit i u nás.
A nejhorší je že bych i věřil že to někdo mohl zapálit úmyslně.Lidi jsou dnes pro peníze schopni opravdu úplně všeho.