Alesh

Co říkáte na postup Gérarda Depardieu?

Čtyřiašedesátiletý Depardieu si po zavedení 75procentní daně z příjmů přesahujících milión eur ročně (zhruba 25 miliónů korun) koupil dům v belgické obci Nechin těsně u hranic s Francií a přihlásil se k trvalému pobytu v Belgii, kde v dané příjmové kategorii je prý daň padesátiprocentní. Pokud by se rozhodl trvale žít v Rusku, byl by na tom ještě výrazně lépe, protože tam se z příjmů platí rovná daň jen ve výši 13 procent.

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/289452-depardieu-si-vyzvedl-rusky-pas-primo-u-putina.html

Odpovědi
charliesheep

ANO, souhlasím, dobře dělá

Doplňuji:
Dobře prodával to,co umí,tak proč by z toho měl cpát státu nehorázná procenta?

Conchus

NEVÍM, je mi to buřt

Není mi to buřt, ale může si se svými penězi dělat co chce. Zejména, když si udělá reklamu, která je zdarma.

Bedy

NEVÍM, je mi to buřt

Jestli se chce pán zviditelnit, netuším. Ať si dělá co chce, pokud je to v mezích zákona.
Mě se osobně líbí švédský systém, byl bych pro jeho zavedení u nás… 🙂

BANAN93

ANO, souhlasím, dobře dělá

Doplňuji:
Trošku šílená daň i 40% je moc

Damiana

ANO, souhlasím, dobře dělá

odpovídámež

ANO, souhlasím, dobře dělá

Není to žádný hadr

mosoj

NEVÍM, je mi to buřt

Gérardovi je asi fuk co si o něm myslí na „Odpovědích“. To co udělala francouzská vláda, budou muset dříve nebo později udělat všechny vlády hospodářsky vyspělých zemí !!
Doplňuji:
Není to ani tak o penězích, ale o moci !!!!!!

Rocker

ANO, souhlasím, dobře dělá

Doplňuji:
Nedivím se mu,proč by člověk který něco dokázal měl vydělané peníze cpát těm,kteří nic neumí.Když jím z Francie utečou všichni bohatí,tak nebudou mít nic.