Blecha

Co řikáte na poradte.cz?

Co řikáte na poradte.cz? jste tam zaregistrovaní ? Je lepší než odpovedi.cz ?
Doplňuji:

  • řikáte

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že Odpovědi jsou přehlednější, lépe se v nich hledá.

Ale na Poraďte.cz je lepší systém diskuze. Je zřetelné, kdo se v diskuzi vyjádřil. Na Odpovědích nějak rubrika diskuzí ztrácí smysl, protože není na první pohled patrná a není vidět, u které otázky či odpovědí se příspěvek objeví.

Další odpovědi
cukrar

Bohužel, lepší je poradte.cz
Ano jsem, proto můžu porovnávat.
(můžu?)

Greneia

Tady mi to přijde přehlednější .. sice po grafické stránce je poradte.cz zajímavější, ale já dávám přednost přehlednosti, jednoduchosti a aby se člověk co nejspíše dozvěděl svou odpověď .. :)

panenka

Na poradte.cz zaregistrovaná nejsem stránky se mi sice líbí,ale podle mě jsou lepší odpovědi.cz

GangstaHelper

Byl jsem tam jen párkrát a jen jsem nahlédl. Je to nepřehledné a přepácané, až se z toho točí hlava.

V jednoduchosti je krása.

Více nemusí znamenat lépe.

Jahoda

Na poradte.cz jsem sice registrovaná, ale nechodím tam. Podle mě jsou odpovědi.cz lepší, protože jsou přehlednější a lépe se zde orientuje 🙂