kiky

Co řikate na piercing do pupíku?

Ahoj líbí se vám? Uvažuji o něm ale je mi jen 13 a nejsem si jistá no.A jesli nebudou potom nějaké potiže.Pardon piercing :D

Nejlepší odpověď
Jahoda

Četla jsem, že se piercing musí vytahovat, vyčistit a zase ho vrátíš zpět. Nebezpečí je asi jediné – musíš dávat pozor, aby sis od něho nezatrhla tričko. Já nejsem moc fanda pro piercingy. Asi se mi líbí malinká kulička v nose, ale jinak nic moc. POkud se to líbí Tobě, není co řešit. Důležité také je, aby Ti to schválili i rodiče. 🙂

Další odpovědi
BEAES

Kámoška měla a stále jí to hnisalo, ale je to asi individuální.

panenka

Nemám s tím osobní zkušenosti ale moje kamarádky to mají na pupíku a zatím bez potíží.

Radovan M

Mě osobně se nelíbí, nepřipadá mi sexy, ale to je samozřejmě věc názoru :P :)

Miroslavst

Abys pak neskončila takto:
http://chcem.in­fo/fajly/pix5/pi­ercing.jpg

Martina S.

já piercing v pupíku mám asi 10 let a nemám s tím žádné potíže. Asi jako s náušnicemi v uších. Já jsem to moc nechtěla, ale když nosím krátká trička kde je pupík vidět, tak je to lepší a ani to nebolelo.

hanka R+

jéžiš marja nestačí ti ten co máš v obočí !!!!!

KarolínaNovo

Mně ve 13 přijde dost brzy, ale chápu, že je dnes jiná doma. Já jsem si ho nechala dát až po 15 letech. Dala jsem si ho do pupíku, aby nebyl vidět. Mám jich doma několik a čas od času je měním. Poslední jsem si koupila nedávno z https://www.sperky-marre.cz/piercing-do-pupiku-s3950CZ a je ve tvaru čtyřlístku.

Honzyn14

Já osobně s piercingy problém nemám, ať už jsou kdekoliv na těle 🙂 Sám jsem pár let nosil piercing v bradě z https://www.sper­kyleclay.cz/95-piercing a líbilo se mi to, teď jak už jsem starší, tak si zase říkám, že už se to moc nehodí. Proti gustu žádný dišputát!