quentos

Co říkáte na ocenění Kalouska „nejlepší ministr financí regionu“??

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/245585-kalousek-prevzal-cenu-pro-nejlepsiho-ministra-financi-regionu.html

To už si snad z nás dělají řiť?
Jo a mimochodem, odkdy jsme „rozvíjející se ekonomika“? Silně mi to připomíná termín „rozvojová země“ (?!). No to jsme tedy dopadli…

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím čemu se tu divíte, obdržel ji už po druhé. Čím více nepopulárních opatření vůči daňovým poplatníkům, tím lépe hodnoceno od ekonomických analytiků a auditorů.

Další odpovědi
Alesh

Už jsem na podobnou otázku odpovídal viz odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-je-skutecnost-v-jinych-zemich

dudu

Vždy záleží na úhlu pohledu. Ve světě financí je zcela běžné, že když např. svěříce svoje prostředky podílovým fondů a ty vám třeba pětinu prošustrují, dostanete krásně vyvázanou analýzu, kde hrdě kostatují, že bez jejich přičinění byste prodělal nejméně polovinu. Poplatky si strhnou automaticky.

Drap

Od té doby co jsem to uslyšel, marně přemýšlím, jak to musí vypadat tam, kde ho nemají. Je mi jich upřimně líto.

lexx

Kalous ušatý nejlepším financmajstrem ? legrační…jo, jednooký král mezi slepci.
ČR – rozvíjející se evropská ekonomika…hezké. Kdopak nám to sliboval (1989) Švajc či Rakousko do 5 let ? Národ zapomíná.

anonym

Na světovém růstu už se rozvojový svět podílí téměř polovinou a v roce 2015 velikost těchto ekonomik překoná ty rozvinuté. S takovými závěry přišla nejnovější publikace vydaná ekonomy Světové banky. Jde především o země z východní a jižní Asie a Latinské Ameriky.Na nás zapoměli,ale právě díky Kalouskovi se nám podaří prorazit,docílit plného ROZVINUTÍ.Je to řiť!To máš pravdu.

baghira

Nejlepší není totéž co nejoblíbenější. Věřím tomu, že ministr financí rozhazující peníze plnými hrstmi by byl u jisté (velké) části obyvatelstva velmi oblíbený, ale rozhodně by to nebyl dobrý ekonom.