Beer4Real

Co říkáte na nový vzhled Youtube?

Mě přijde čím víc se do toho rýpou tím to je horší a horší
Doplňuji:
senkgs (nebo jak se jmenuješ) já ten vzhled mám teprve pár hodin takže zpožděný nejsem a nevím jestli je to jen můj problém nebo moje nemožnost ale při prohlížení videí mi nejde to okiško zvětšit na ten střední rozměr jako dřív, bud čumím na mini okno nebo maxi :)

Nejlepší odpověď
štamgast

strašné co zas vymysleli

Už jsem to zde zmiňoval odpoledne, viz. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-zase-udelali-s-youtube
Mimochodem jsem se dočetl, že tento design se testuje již od 11.10.

Další odpovědi
zzzzz

kde mám čaj?

Doplňuji:
Kašlu na to, nic s tím neudělám, je ale smutné, že spousta změn je k horšímu. I tady se mi více líbila původní verze odpovědi.

anonym

Je mi to jedno

Doplňuji:
Mám YouTube v mobilním telefonu a je stále vzhledově a tak dále stejné. Ale hlavně se mi teprve včera konečně podařilo zjistit přesné nastavení, abych ho mohla spustit. Takže jsem spíše hodně ráda a hned si pouštěla videa.

anonym

Je mi to jedno

Ale hledal jsem svou oblíbenou kolonku sdílet. Ale už ji mám.

anonym

Nelíbí se mi!

Bublinnka

Nelíbí se mi!

Dlostev

je lepší jak minule

anonym

kde mám čaj?

Kapánek spožděnej né :D , tento vzhled funguje už od poloviny srpna .:DDD.....

Damiana

kde mám čaj?

Já jsem si stáhla aplikaci z AppStore – You Tube, která je úplně stejná (a snad i o něco lepší), jako ta původní. Dokonce má i hlasové vyhledávání. Ta vylepšená verze je už fakt dost stará a to okýnko ti nepůjde zvětšit, pokud si nedáš verzi pro počítač. Nevím, na čem to sleduješ. Ale zase některé verze videí nepodporují mobily, špatně se v tom hledá. Je to fakt nanic.

Beer4Real

no sleduju to na pc v Opeře tak nevím no asi začnu chodit na Youtube přes kalkulačku :)

Damiana

Já to mám v iPadu a jde mi to výborně. Přeji hodně úspěchů s kalkulačkou…:-)