Avatar uživatele
Jahoda

Co říkáte na nový vzhled Googlu??

Co říkáte na nový vzhled Googlu? Když jsem hledala obrázek a vyjely mi obrázky na dané téma, napravo je více možností, barvy jsou světlejší apod. Líbí se Vám tento nový vzhled? Mně ano. Už to chtělo nějakou tu novou podobu. 🙂 Takže já jsem více méně spokojená. A co Vy? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když jsem Google otevřela asi před 2–3 dny, byla jsem změnou trochu zklamaná, protože zvyk je železná košile. Ale už mně nevadí. Používám i Google Chrome.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

mně osobně vzhled Googlu příjemně překvapil,není to přeplácané a přitom přehledné.super.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RAB

Mě se to moc líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Mě moc ne :) Jak si jistě už někdo všiml, ke změnám se stavím spíše negativně. Na této změně nevidím, bohužel, nic dobrého.

To, co je na panelu vlevo by mohlo být klidně nahoře a výsledky by pak nebyly po zbytek stránky odsazené prázdným místem u levého okraje. Vlastně je tam ten panel téměř zbytečně, protože stejnou funkci můžeme udělat překliknutím typu vyhledávání uplně nahoře stránky (což šlo odjakživa).

Design je konzervativní, nic nového nepřináší, což taky není úplně nejhorší. Myslím, že ale barevnější tlačítka pod polem vyhledávání by nikoho neurazila (třeba s nádechem do fialova).

Tučné písmo v poli vyhledávání je také poměrně nezvyklé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

s redesignem goolu nemam zadny problem. Google vi jak se dela redesign. Oni modernizuji kousicek po kousicku, a pokud jde o zmenu vzhledu jsou velmi konzervativni. V základech drží princip ovládání stále stejný a drobnými zmenami vzhledu to přibližují takřka k dokonalosti. Vy třeba vidíte pouze vzhled googlu jak vypadá na vašem počítači, doporučil bych podívat se na google ze starého mobilního telefonu nebo ze super moderního dotykového Android telefonu či iPhonu … pro všechna má google vzhled optimalizovaný a přizpůsobený na míru, je to radost používat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MAFIA777

je to docela dobri

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Jo je to celkem fajn. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek