Bronzový

Co říkáte na nový seriál "Doktor Ludsky"?

Nejsem moc fanda seriálů,ale tento se opravdu,dle mého názoru povedl.Myslíte,že to je opravdu ze života?
Doplňuji:
Dr.Axl - pěkná odpověď.Je to trochu drsněji pojaté,ale realistické.Asi to nejlepší co momentálně v TV běží.Dr.Hause to připomíná dost vzdáleně.Ženským chybí hodně lásky,věrnost až za hrob,prostě slaďák s dobrým koncem.Nakonec to stejně končí v životě v posteli s milenkou,manželkou a nakonec s rakovinou,nebo jinou vážnou nemocí.
Líbí se mi,i jak si poradili v posledním díle se sterilitou Rómek.Nikoho neurazili a krásně naznačili skutečnost tohoto problému.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Na slovenské mutaci Odpovede, je obsáhlá polemika, převážně pochvalná.
Jako hlavní pozitiva jsou vyzdvihovány 3 aspekty, -
1)zdařilá obdoba Dr. House,
2)konečně slušný seriál slovenské provenience,
3) věrohodný děj převážně inspirovaný skutečnými případy, právě na rozdíl od House, kde je až příliš nepravděpodobných fikcí.
V Česku nemá takový ohlas, ale aspoň je to průlom do amerikanizace TV a oživení převážně českých rádobyseriálů a v neposlední řadě též neopominutelný přínos, řídká šance připomenout mladé generaci slovenské reálie a slovenštinu.

Další odpovědi:

Stříbrný

mě teda nijak neoslovil - viděla jsem dva díly a v každém z nich s prominutím přefiknul nejmíň pět ženských... pro mě naprosto nezáživné, House má aspoň úroveň, tohle je jen napodobenina...

Zlatý

Mně moc nenadchl.

Ja jen reaguji na doplnenou " otazku " od Jendahuny. : Ja jsem nejaka divna zenska , protoze ja nejak ty sladaky se svatbou na konci nemusim. !
P.S. Nemyslete tak pesimisticky .. , to si pak vsechna negativa privolavate a nebude se vam darit. ( jsem trochu blazen na " abraka dabraka ). :-) -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.