Wortygen

Co říkáte na nového pana prezidenta?

Nejlepší odpověď
Drap

Je to náš prezident. Byl řádně zvolen, a tak ať se nám to líbí nebo ne, jsou takovéto otázky dalších 5 let uplně nadbytečné.

Další odpovědi
anonym

Co dělat? Byl zvolen a nic s tím nenadělám. Jsem zvyklá se za prezidenta stydět (Klaus, Husák, Novotný…) tak přitom zůstanu. Ono na tom zas tak moc nesejde.

anonym

Na to ti odpovím, až se ujme funkce. Jinak to byla dobrá volba, ať se to líbí či nelíbí mnoha občanům.

Ar

Mě spíš trápí chování našich medií a " rádobyumělců " kterým je demokracie na hony vzdálená a chtějí nás mentorovat. To ještě takovým nehorázným způsobem, že občany nazvou hloupé potomky zbabělých nevolníků.
Druhá smutná věc je to, že nebylo z čeho vybrat. Pokud je toto elita čekého státu, tak je něco hooodně špatně a asi si nic lepšího ani nezasloužíme.

mosoj

Já se stydím za ty co neuznávají většinu !!