Adri ..

Co říkáte na neznalost pravopisu ?

Já jsem na to celkem „alergická“, hlavně u výrazů, které se používají denně a jsou hodně časté. Neříkám, když se někdo překlikne.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak se podívej kolika lidem vadí a kolika ne …kdo je v převaze…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-vam-ze-neumim-pravopis

už tu vícekrát stalo, že ti co usilují o správný pravopis- často chybují…ale jsme jen lidé a splete se každý ..... každý máme alergii na něco jiného

Další odpovědi
terry

Jak řekla jedna má kamarádka, čeština dostává pěkně na prdel.
Bohužel, je to velká pravda a stále čekám, že se to začne zlepšovat.
Ale asi to půjde velmi pomalu, neb to vypadá, že to dnešním mladým vůbec nevadí.
Mě to ale vadí a styděla bych se. Že naznám ani základy pravopisu.

Ella

začíná mě to dost štvát… tak snad si nejdřív zkontroluji pravopis než něco psaného vypustím do světa, to přece není tak těžké, ne?

nejvíc mě v posledních dnech dostala otázka „jak vlastně vidat knihu“…
Doplňuji:
překlepy pochopím, na klávesnici ten prst prostě občas ujede a přehlídne se to, ale íčka teda fakt ne! já ani nejsem Češka a zvládám to, tak nevím proč by lidi narození v ČR nemohli…

briketka10

tvrdé měkké i mě až tak nevadí zaměňovávání sou. a sam. taky tolik ne,ale co mi tak strašně vadí jsou amerikanizmy a jak mluví dnešní mládež to mi vadí opravdu ze všeho nejvíc, protože vážně uvažuju o tom, že začnu psát nový ČESKÝ SLOVNÍK 😁
nebo snad, aby ho někdo už začal psát za mně ??

aramah

Jak píšete ,každý jsme alergický na něco,
já osobně na stále se opakující otázky o neznalosti pravopisu......

Asi se půjdu teda odstřelit aby někdo neskolaboval…

Michal Kole

Mě teda pravopisná chyba vůbec nerozhodí.

Drap

Dost často se musím stydět a červenat. Ale co s tím ? Už to asi nedoženu.

samicek333

Alespoň se pobavím. Když si pomyslím, že o člověku, který napíše tolik chyb ve větě už nikdy v životě neuslyším ani se s ním nikdy neuvidím, je mi to vlastně jedno :)