vlastina

Co říkáte na nápoj Actimel?

Nejlepší odpověď
mosoj

Skorcová nepleťte tady jablka s bramborama.
Psylium je vláknina a to ostatní vitamíny a minerály. Tady je ale řeč o probiotiku !!!!

Probiotika jsou jednoznačně prospěšná pro náš trávicí organismus a tím posilují imunitní systém. V čem ty probiotika do sebe dostanete je každého věc a záleží na jeho chuti a jak má hluboko do kapsy.
Mimo potravin typu jogurt a pod. je celá řada potravinových doplňků kombinovaných s kde čím.

V poslední době jsem slyšel chválu na probiotika z kozího mléka. Capramilk od firmy Abel ( zelená krabička !!).
V současné době jsem začal užívat. Trvalo mi to skoro měsíc než jsem to sehnal. Tak uvidím.

Vůbec nejlacinější je pangamin BIFIplus.
200 tablet za cca 50 Kč ( žluté balení).
Obsahuje vitamíny B,probiotika, inulín minerální látky a řadu velmi prospěšných látek.

Další odpovědi
tojsemjá

Věřím mu.Před pár lety ho chválila sousedka,začal ho pít její vnuk-silný alergik a přestal být tak choulostivý-dřív všechno chytil,často stonal.Doporučila jsem to tedy dceři-není nejlevnější,tak jí trvalo než se rozhoupala.Začala ho ale kupovatsvému chlapečkovi (taky těžký alergik s oslabenou imunitou) a už u něj zůstali.To jsou jediní dva lidé,o kterých vím,že Actimel používají pravidelně a dlouhodobě.Chválí si ho.

ReHu

Jsou i jiné alternativy.
Některé i levnější či účinější.
A pokud odpočítám drahou reklamu, vysokou marži prodejce i výrobce… cena je neadekvátní.

anonym

to je spíš otázka na odborníky kteri urcite tento produkt podrobili testovani a kritice 🙂

zkuste clánek http://ekonomi­ka.idnes.cz/zi­ve-bakterie-muzete-jim-verit-dzb-/test.asp?c=A060526_­506768_test_maf

////

cituji:

Lydie Ryšavá z ostravského Zdravotního ústavu: „Když si budete denně dávat alespoň 100 mililitrů kteréhokoliv z těch výrobků, které jsme testovali, dostanete do sebe tolik příznivých bakterií, kolik váš organismus potřebuje,“ … to mluvi za vše.

Nemusíte kupovat drahý, actimel je pochopitelně ten nejdražší ale financujete tím především reklamu.

TEST: http://data.id­nes.cz/soubory/tes­t/A060526_MAF_IM­G_NOVY.HTM

rybíz

Nic zvláštního, jako předražený jogurt.

skorcovaz

Účinnější a levnější je u mne osvědčená varianta Psylium, v kombinaci s Centrum, nebo Calibrum. Nechtěla jsem dělat reklamu, ale je to tak.

Psylium obsahuje probiotika! :P

http://www.drpo­pov.cz/produk­ty/vlaknina-psyllium-psyllicol/psyllicol-plus-a-extra/psyllicol-plus-s-probiotiky-100-g.html

pondělí

JENOM JEDEN Z FUJTAJBLŮ NABÝZENÝCH REKLAMOU,
KUPTE SI RADĚJI ČERSTVÉ MLÉKO U AUTOMATU A PŘIDEJTE SÝŘIDLO,A TO JE SKUTEČNĚ ZDRAVĚ A PROSPĚŠNÁ VĚC,
NYNÍ LEPŠÍ NEŽ TEN BRRRR PROSTŘEDEK JE BURČÁK,ZA VŠECHNY PRODÁVANÉ REKLAMNÍ BLBOSTI

mosoj

skorcovaz : Psylium je indický jitrocel (obaly semena) a je to výborná vláknina.
Probiotika ale neobsahuje.
Ale vámi avizovaný potravinový doplněk „Psylicol Plus“ obsahuje psylium, probiotika a inulín.

tojsemjá

Ještě k Actimelu.Na Odpovědích doporučují např Calibrum,Pangamin aj.To jsou fajn přípravky a účinné.Ale když člověk bere (musí) spoustu jiných tablet,je každá další pilulka zátěží.Stejně jako lék v kapkách,co se musí odměřovat-prostě otrava.Actimel něco podobného prostě vypije a nemusí se s tím dál otravovat.Je to nadávkované,chut­né,zdravé-a hlavně žádná další pilule navíc.

1popelka1

Kdysi jsem vkládala otázku, můžete se Tojsem já mrknout: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-vyrobky-obsahuji-probiotika

tojsemjá

Děkuju,koukla jsem

1popelka1

Já si občas dám Revital active od Olmy. Ale pravidelně probiotika nepoužívám, nedokážu jíst každý den jedno a totéž… brzo bych se toho přepila/přejedla a nemohla bych to už nikdy více pozřít nebo přinejmenším několik let.

tojsemjá

Vnuk si už na Actimel zvykl-chutná mu a vyhovuje velikost balení.Při nemoci a užívání antibiotik přidáváme Lactobacily od firmy Swiss.Jde o to,co člověku vyhovuje a dělá mu dobře.Z hlediska častějších dřivějších nemocí a potíží se nakonec Actimel vyplácí

tojsemjá

Právě jsem se chtěla zeptat na totéž co popelka

1popelka1

ReHu a jaké alternativy? Konkrétní příklady? Prosím!:-)