Avatar uživatele
vlastina

Co říkáte na nápoj Actimel?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? 1popelka1 před 4971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Skorcová nepleťte tady jablka s bramborama.
Psylium je vláknina a to ostatní vitamíny a minerály. Tady je ale řeč o probiotiku !!!!

Probiotika jsou jednoznačně prospěšná pro náš trávicí organismus a tím posilují imunitní systém. V čem ty probiotika do sebe dostanete je každého věc a záleží na jeho chuti a jak má hluboko do kapsy.
Mimo potravin typu jogurt a pod. je celá řada potravinových doplňků kombinovaných s kde čím.

V poslední době jsem slyšel chválu na probiotika z kozího mléka. Capramilk od firmy Abel ( zelená krabička !!).
V současné době jsem začal užívat. Trvalo mi to skoro měsíc než jsem to sehnal. Tak uvidím.

Vůbec nejlacinější je pangamin BIFIplus.
200 tablet za cca 50 Kč ( žluté balení).
Obsahuje vitamíny B,probiotika, inulín minerální látky a řadu velmi prospěšných látek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tojsemjá

Věřím mu.Před pár lety ho chválila sousedka,začal ho pít její vnuk-silný alergik a přestal být tak choulostivý-dřív všechno chytil,často stonal.Doporučila jsem to tedy dceři-není nejlevnější,tak jí trvalo než se rozhoupala.Začala ho ale kupovatsvému chlapečkovi (taky těžký alergik s oslabenou imunitou) a už u něj zůstali.To jsou jediní dva lidé,o kterých vím,že Actimel používají pravidelně a dlouhodobě.Chválí si ho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Jsou i jiné alternativy.
Některé i levnější či účinější.
A pokud odpočítám drahou reklamu, vysokou marži prodejce i výrobce… cena je neadekvátní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

to je spíš otázka na odborníky kteri urcite tento produkt podrobili testovani a kritice 🙂

zkuste clánek http://ekonomi­ka.idnes.cz/zi­ve-bakterie-muzete-jim-verit-dzb-/test.asp?c=A060526_­506768_test_maf

////

cituji:

Lydie Ryšavá z ostravského Zdravotního ústavu: „Když si budete denně dávat alespoň 100 mililitrů kteréhokoliv z těch výrobků, které jsme testovali, dostanete do sebe tolik příznivých bakterií, kolik váš organismus potřebuje,“ … to mluvi za vše.

Nemusíte kupovat drahý, actimel je pochopitelně ten nejdražší ale financujete tím především reklamu.

TEST: http://data.id­nes.cz/soubory/tes­t/A060526_MAF_IM­G_NOVY.HTM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Nic zvláštního, jako předražený jogurt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Účinnější a levnější je u mne osvědčená varianta Psylium, v kombinaci s Centrum, nebo Calibrum. Nechtěla jsem dělat reklamu, ale je to tak.

Psylium obsahuje probiotika! :P

http://www.drpo­pov.cz/produk­ty/vlaknina-psyllium-psyllicol/psyllicol-plus-a-extra/psyllicol-plus-s-probiotiky-100-g.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

JENOM JEDEN Z FUJTAJBLŮ NABÝZENÝCH REKLAMOU,
KUPTE SI RADĚJI ČERSTVÉ MLÉKO U AUTOMATU A PŘIDEJTE SÝŘIDLO,A TO JE SKUTEČNĚ ZDRAVĚ A PROSPĚŠNÁ VĚC,
NYNÍ LEPŠÍ NEŽ TEN BRRRR PROSTŘEDEK JE BURČÁK,ZA VŠECHNY PRODÁVANÉ REKLAMNÍ BLBOSTI

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

skorcovaz : Psylium je indický jitrocel (obaly semena) a je to výborná vláknina.
Probiotika ale neobsahuje.
Ale vámi avizovaný potravinový doplněk „Psylicol Plus“ obsahuje psylium, probiotika a inulín.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Ještě k Actimelu.Na Odpovědích doporučují např Calibrum,Pangamin aj.To jsou fajn přípravky a účinné.Ale když člověk bere (musí) spoustu jiných tablet,je každá další pilulka zátěží.Stejně jako lék v kapkách,co se musí odměřovat-prostě otrava.Actimel něco podobného prostě vypije a nemusí se s tím dál otravovat.Je to nadávkované,chut­né,zdravé-a hlavně žádná další pilule navíc.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Kdysi jsem vkládala otázku, můžete se Tojsem já mrknout: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-vyrobky-obsahuji-probiotika

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Děkuju,koukla jsem

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Já si občas dám Revital active od Olmy. Ale pravidelně probiotika nepoužívám, nedokážu jíst každý den jedno a totéž… brzo bych se toho přepila/přejedla a nemohla bych to už nikdy více pozřít nebo přinejmenším několik let.

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Vnuk si už na Actimel zvykl-chutná mu a vyhovuje velikost balení.Při nemoci a užívání antibiotik přidáváme Lactobacily od firmy Swiss.Jde o to,co člověku vyhovuje a dělá mu dobře.Z hlediska častějších dřivějších nemocí a potíží se nakonec Actimel vyplácí

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Právě jsem se chtěla zeptat na totéž co popelka

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

ReHu a jaké alternativy? Konkrétní příklady? Prosím!:-)

před 4971 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek