Michal Kole

Co říkáte na nápad, že by se při odkazu na starší otázku znova otázka otevřela?

Často tu jsou opakované dotazy a někteří to nepřenesou přes srdce.

Někteří hodí link na starou otázku, kde se řeší něco podobného.

Jenže problém. Tázající nemůže zamčenou otázku odmemknout a doplnit u specifika svého problémy a my ostatmí odpovídající taky nemůžeme otázku doplnit.

A pak zbytečně vzniká další otázka se specifikem.

Nejlepší odpověď
Drap

Michale, je to zbytečná snaha. Účelem neni precizní fungování stránek, ani co nejsnadnější obsluha, ani spokojenost jednotlivých uživatelů. Smyslem těchto stránek je vydělávat peníze. Pokud si toto uvědomíš a zamyslíš se nad tím z pohledu provozovatele, tak také asi nenajdeš žádný pádný důvod proč to dělat

Další odpovědi
Syd

To doplnění tazatelem jsem nepochopila – jak by moh uživatel Y doplňovat otázku uživatele X? Podle mě je blbost to zamykání otázek jako takový.

anonym

  1. Nechtěls takhle náhodou napsat, že by se otázka znovu odemkla ? Protože otevřít (tj. přečíst) ji přece můžeš.
  2. Další z tvých inovativních nápadů je k ničemu (podobně jako unavující plavací otázky) a to hned z několika důvodů:
  • uzamykání má svůj účel, jenž provozovatel po posledních provozních připomínkách již před 2 roky, nehodlá měnit
  • jsou-li odpovědi věcné a vyčerpávající, co bys tam ještě chtěl doplňovat? Naopak jsou další plky na strará ténata zbytečné a převážně horší než původní originál, kdy ještě panovala jakási úroveň.
  1. Pokud tu mnozí upozorňují na kodex a podvádění, není to tím, že by měli problémy se „srdcem“, ale jen pro triviální smysl pro fair chování.

Všichni tu nadáváte na proradnost politiků, ale sami se leckdy chováte hůře než malé děti, které se nesmyslně vztekají proti společnosti.

  1. tebou zmiňované zbytečné otázky nevznikají nedokonalostí formátu Odpovědí, ale naprostou neúctou infantilních tazatelů.
  2. Pokud někdo přesto potřebuje rozvinout nějaké staré téma, nic mu v tom nebrání, stačí modifikovat a rozvinout dotaz tak, aby z něj na sto honů netrčelo plagiátorství.

Vzhledem k tomu, že z tvé otázky čiší nepoučitelnost, pro tebe i další nováčky malé opáčko:
Podvádění
Bodovací systém je zamýšlen k odměnění členů komunity za sdílení jejich znalostí, otázek a odpovědí. Zakládání více uživatelských profilů, nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno. Vkládání nesmyslných a bezobsažných odpovědí nebo kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění.
Doplňuji:
ad Drap, chválím, stručně jsi podtrhl to, co je jádro pudla a co se tu snažím různým nechápavcům vltoukat do hlavy už skoro rok.

david22

Víš co, ale řekni to adminům… ☹