Co říkáte na na doping ve Velké pardubické?

Díky za názory.
http://www.spor­t.cz/ostatni/os­tatni/clanek/723569-je-to-nikas-doping-se-tyka-vitezneho-kone-z-velke-pardubicke.html#hp-sez

Nejlepší odpověď
Lamalam

Josef Váňa to vysvětlil. Nějaká holka co se stará o koně si dala brufen a pak se vyčůrala v maštali.

Zdroj: http://www.spor­t.cz/fotbal/os­tatni/clanek/723659-vana-o-dopingu-ve-velke-nebylo-to-vedome-staci-aby-se-nekdo-s-brufenem-vymocil-do-boxu.html#hp-sez

Další odpovědi
Drap

Neříkám nic, proto, že to stejně ničemu nepomůže. U koní je to stejné jako ve všech ostatních sportech. Někdy se na to přijde, někdy ne.

anonym

Koně porazit, dát do klobás a majitele zmlátit opratěmi.

ReHu

První, vo mě napadlo, chudáci koně.
Jestli to je tak, jak říká Váňa, přece by se to mělo poznat podle koncentrace. Nebo ne?
A ruku do ohně? To už tu bylo v několika jiných kauzách. Nikdo nemůže vědět, čeho je někdo jiný schopný, když ho tlačí situace.

mojitek

Co člověk může čekat dobrýho? Doping nedoping-je to týrání zvířat.