petra15

Co ríkáte na mladé muze „v cepici“? Nemyslím ksiltovku, ale tu vlnenou, zimní…:-)

A to jako né venku, kdyz je chladno,–- ale ve vnitrních interiérech ( v restauraci, atd.)a nebo v léte venku pri 30°C ?

Nejlepší odpověď
led

To je v poriadku,
1 – ak sa opýtate v lete človeka v baranici, či mu nie je teplo, odpovie nie, baranica svojim ochlpením totiž slnečné teplo nepustí na hlavu (všimnite si to u niektorých národov)
2 – neviete, či na prácu svojho mozgu nepotrebujú zvýšené teplo
3 – a čo pán móda

Další odpovědi
Hamon

Předně, muž by při vstupu do místnosti měl pokrývku hlavy smeknout. Myslím, že je to snaha vypadat dospěle, ve skutečnosti jde ale o známku buranství nebo arogance.
Mimochodem, co opravdu miluju, jsou sportovní čepice s rovným kšiltem. To se občas neudržím a musím se pousmát.

anonym

Módu neřeším – takže pokud se jim to líbí…
Já zase nosím v horku na hlavě šátek a na opasku všechno, co potřebuju…
😉

bolak

Ať si choděj v čem chtěj, když na to maj tělo.

zzzzz

Kulich na hlavě v horku je divnéj, ale ještě divnější jsou ty nasr@vačky k němu ☹

Tak nevím, proč přestali nosit kšiltovky? Už nejsou v módě?

Yggdrasil.

Pokud tam nemají napsaný „SWAG“ nebo něco podobnýho, tak proč ne. ;)

gagaga

me se to libi mooc..
je to hezka moda..
neslusi ale kazdymu ..
( jako cokoliv jinyho )

  • iv-