Zlatý

Co říkáte na jednání ....

Před chvílí jsem od "bannas" viz. odkaz
v předchozí otázce dostal email tohoto znění.

"ty sračko,co se tady oháníš 8 let starou prací nějakého študenta,,8 let v IT je pravěk ty troubou zasranej."

Co na to říkáte a jak se zachovat zde na vlákně vůči takovýmto lidem ?

Doplňuji:
Dávám jenom proto aby jste si udělali o dotyčném svoji představu.
Takovýto člověk mně nemůže urazit !!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Profil se podobá mému. Ale já to nejsem. Navíc v oblasti počítačů vůbec nemohu radit. Ostrý mail.

Další odpovědi:

Zlatý

Včera jsem zde položila otázku ohledně palců. Odpověděl mi tam právě uživatel "bannas" a napsal mi něco o bodech a nakonec tuto větu: "Končím tady já bannas alias Bad alias Kenyrts." Potom moji otázku smazali. Ano, Kenyrts tu s námi byl celou dobu pod svou novou přezdívkou Bad. Včera už pod bannas. To, že je to Kenyrts jsem osobně věděla-napsal mi to. Ale byla to věc jeho soukromá, proto jsem to až do včerejška tajila. Opravdu, NEJDE o naši uživatelku AnnaS. Byl to Kenyrts. Jinak je to e-mail opravdu ostrý..

Pokročilý

Ignorovat, nic jiného nejspíš nepomůže.

Diskuze k otázce

georga

Nejlépe je takového člověka ignorovat.

Bronzový

GangstaHelper

Nepotěším Vás Mosoji, ale to, co bylo řečeno o kontejnerech, je pravda. Vaše poznámka byla asi na takové úrovni, jako email, který jste dostal jako reakci na ni.

Jinak jeho odpověď nebyla vůbec na místě, jelikož tazatel byl na první pohled laik a taková odpověď mu řekla prd. Narozdíl od těch ostatních.

Mimochodem jsem dostal podobný email od pana Bada, přičemž jsem na něj reagovat nemohl, jelikož on si zde účet smazal (asi z trucu).

Zlatý

mosoj

Jednak tazatel se ptal na jpg a pletl do toho AVI. Odpověď zněla že AVI je videoformát. Co je na tom nepravdivého?
Tahat do toho, komprimaci videoformátu
nemělo smysl ani tak otázka nezněla.
Prosím o nějaký odkaz na stránku kde je kontejner popisován. Rád se přiučím, když říkáte že nemám pravdu.

Bronzový

GangstaHelper

Nepravdivé je to, že AVI je videoformát. Je to kontejner, který může obsahovat jak Video (třeba ve formátu DivX, mp4, nebo dokonce i wmv), tak i audio (např. v MP3, nebo wma a hromadě dalších formátů). A to jak každé samostatně, tak i najednou.

http://en.wikipedia.org/… hned v první větě to máte.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.