redy

Co říkáte na jaro?

Mám depku, jak si mám vyrovnat organismus aby to nebylo tak stresující? ☹

Napište něco pozitivního ať se zmátořím 🙂
Děkuju

Doplňuji:
Jééé děkuju vám hned je mi hezčejc 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Jaro je OK, dej si dobrý biftek…
😉
A kukni na http://img7.raj­ce.idnes.cz/d0701/9/­9819/9819711_44a­ace20f9de85aab87e­a34a2c831bd0/i­mages/mrtve.jpg?ver=0 , třeba tě vtípek potěší…

Další odpovědi
anonym

Já dám taky jednu, jen nevím, jestli to bude dobře, protože jsem ji dlouho neslyšela

Krásná, překrásná je česká zem, kde krutých žab je v tůni hlen
a jen ten jež se v prsa bije a v remízkách se svíjí zmije…

V potoce, té struze struh, už ploutví družku vyzval pstruh,
ač něm, jak řek by – pojď, jen pojď, je nad hladinou jepic rojď…

Teď hmyz se mihá pasekou a divoká…
tam za řekou byl vrhnut kolouch do trávy
a jde se dál a dál a srna srnu mine…

V temné zemi, tam je smrad, tam krti ryjí
Rejsek v křoví ondatrou je honěn a nebohý se na zem kácí,
kde v trní hraboši obcují…jen mravenci kol něho nazí plesají, nic kolem sebe nedbají…

Tu po stopě už jde k nim chtr, svůj zrak zvolna k nebi stáčí,
tu zastavil a trochu prd, je živ, či mrt?
Tak mrt je chrt!

Krásná, překrásná je česká zem, kde krutých žab je v tůni hlen
a jen ten jež se v prsa bije a v remízkách se svíjí zmije 🙂

Andělé

Tak tj.fajn.:-)
Redy,jinak mně na depku pomáhá vypadnout ven a to za každého počasí. Zrovna dnes jsme byli s dětmi na túře-na Loupežnické pěšině v délce 15 km. Ráno nepršelo,na cestě pak trochu mrholilo a v polovině túry začalo hustě pršet,zahalila nás mlha,takže nebylo moc vidět,ale i tak nás to neodradilo a nasmáli jsme se.Po dokončené túře jsme si dali vuřtíky,děti čajík,dospělí pivo a horkou griotku,k tomu nám i v dešti hrála kapela a vlakem jsme jeli domů jako vodníci. Doma jsme si dali horkou vanu,opět horkou griotku,děti kakaíčko a bylo nám dobře.:)
Nesmíte se nenechat odradit pochmurným či deštivým počasím,protože krásné zážitky se dají vykouzlit úplně všude i kdyby trakaře padaly. Chce to jen jít zážitkům naproti a depka pak nemá žádnou šanci,vyšumí dřív než se nadechnete čerstvého vzduchu. My turisti se na sebe usmíváme,i když jsme celí vyždímaní a unavení a to člověka hned nabije pozitivní energií.
Jakákoliv fyzická únava-sport,cvičení apod.člověka sice fyzicky unaví,ale duševně nabije a uzdraví.:)

anonym

Tak se zaposlouchej do Pražského jara.

marci1

Dá-li nebe deštíčka,
bude pěkná travička. 🙂

Volám tě sluníčko volám,
k dalekým vrškům a horám,
volám tě přes černé lesy,
volám tě sluníčko
kde jsi ? ☹

Slunce se zjevilo, kapičky vypilo.
Probudil se malý brouček na stráni,
probudil se ze zimního dřímání.
Rozhlíží se, jestli jaro přichází,
a jestli mu ještě něco neschází.
Schází, schází broučku více sluníčka,
aby mohla rozkvést každá kytička,
aby bylo zase slyšet zpívání,
na zahradě nebo v lese, na stráni. 🙂

Krásné jaro Ti přeje sluníčko ! 🙂
Doplňuji:
Jaro bude, neboj, bude krásně ! Doufejme, že i ti mrzouti na jaře rozmrznou ! 🙂

led

Príde leto…

plast

hnus,pořád prší

zjentek

jaro je fajn ..k čemu ti bude slyšet něco pozitivního, když máš křivej organismus ,)