gaspy

Co říkate na hodinky značky weide?

Odpovědi
střevo

dyž někde budou za 500,– ,,, to je přiměřená cena. je to normální čínskej šmejd ze Šen-zenu (na hranicích Hong Kongu) kerej má znít švýcarsky, dávaj do toho kvalitní japonskou baterii na 5 – 10 let, pak se maj hodinky vyhodit, vyměnit baterii nejde

mojitek

je to potřeba vidět na vlastní oči,dílenské zpracování atd. Ale vzhledem k tomu,že ani na jedný webový stránce kde tyhle hodinky nabízejí není uvedeno co je tam za strojek,není uvedeno kolik mikronů má galvanizace,tak bych řekl,že jde o šunty.Ted jsou skoro všude slevy,tak se poohlídněte po kvalitnějších hodinkách.Já bych je nebral