Avatar uživatele
anonym

Co říkáte na fotografy autoportrétů focených v zrcadle ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, Salvaje před 4774 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
PES MATES

Každý má nějaké hobby…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

asi mas na mysli ty fejsbukove „autoportrety“ s vyspulenou tlamou co? :) je tezke neco rikat, kdyz brecim smichy :) ale vazne a uprimne, k temhle fotkam mam vztah asi jako ma lucni konik vztah k danovemu priznani. nulovy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Majú jednu výhodu. Objekt ich fotografie ich nemôže žalovať za spoločenskú ujmu… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Od té doby, co byla vynalezena samospoušť, je to zvěrstvo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nechápu to,většina dětí mých kamarádů(hlavně holky v pubertě)má takovou fotku na facebooku,většinou focenou shora,i s bles­kem,našpulené rty…Připadá mi to trapný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Jedním slovem Hrůza.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

tohle video mluví za vše… pokud je autorem fotek kluk, tak jen změnit třetí slovo od konce a je to…
Myslím, že normální a hlavně dospělí lidé se takhle nechovají a hlavně nefotí…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=NQ3SCbz­U9_o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Nabízelo by se říct „Naivní umění“, ale popravdě řečeno – mně to nevadí. Aspoň ten člověk, než zmáčkne spoušť, tak vidí, jak se blbě tváří a může se – takříkajíc – „opravit“…

Mně spíše štvou ty rozmazané a jinak zprzněné zpětné autoportréty (většinou dvojic s hlavama u sebe) z „natažených rukou“ (většinou krátkých a tudíž rozmazaných, o pozadí nemluvě…).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek