SonsyMite

Co říkáte na film Matrix?

Doplňuji:
Se na něj dívám a chci 2 body :D

Nejlepší odpověď
SeptikB

Po všech stránkách jednoznačně nejlepší trilogie, jejíž pochopení většině lidí zabere celý život…

Další odpovědi
MK44

Matrix patří k těm sci-fi filmům, které mají vnitřní obsah a přivádějí vnímavého diváka k řadě zajímavých otázek. Je ovšem pravdou, že je nutno se k nim prokousat. Pro nesoustředěného diváka jsou poněkud zakryty sice technicky dobře provedenými ale přece jen pouze líbivými a povrchními akčními scénami. Asi ekonomicky nutná komerční úlitba pro získání povrchního, konzumního, rvačkychtivého diváctva.

Babunka

Nemám ho ráda.

Mimochodem, můžu se zeptat, k čemu ti můj skromný názor bude? :)

Babe

Věřím, že alespoň trochu ukazuje, jaký je svět a společnost.