Zlatý

Co říkáte na eshopy,které si podmiňují přijetí objednávky výši ceny objednaného zboží ?!

Chtěl jsem objednat zboží v hodnotě do 300 korun,ale nemohl jsem uzavřít objednávku proto,že eshop žádal objednat další zboží nad 500 KČ!
To mi připomnělo,jak v době minulé jsem musel k vepřové kotletě koupit také bůček a obráceně!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

tak kotleta s bůčkem se dá překousnout :-), ale možná je někde fajfka, kterou je třeba zrušit, pokud nechci poštovné a balné zdarma, nemá to někde na sebe vazbu? Jinak osobně bych nebyl líný dát podnět ČOI.

Další odpovědi:

Zlatý

od takových dál

Ja sam provozuji Eshop s bazar zbozi ale toto nedelam neni duvod ale take nemam rad odjednavky nap za 120kc

U velkoobchodního prodeje lze pochopit, že je tam nějaká minimální částka nebo množství ale jinak u normálního zboží když si platíš doručení sám (tedy poštovné) tak to vážné nechápu.

U poštovného zdarma tak to pochopim protože chcou nějak dostat ty penize zpet ale přece normalne se to dělá tak že do jiste častky si poštovne platiš sam a to by jim pak mělo byt jedno jestli si objednáš neco za 50kč nebo 300kč

Zlatý

S tím jsem se už taky setkala - jednoduše jsem si objednala jinde. Nikdo mě nebude nutit si něco dokupovat, abych si laskavě mohla nakoupit.

Bronzový

Setkal jsem se jen s tím,že když nakoupím za X kč,tak bude poštovné zdarma

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.