Co říkáte na eshopy,které si podmiňují přijetí objednávky výši ceny objednaného zboží ?!

Chtěl jsem objednat zboží v hodnotě do 300 korun,ale nemohl jsem uzavřít objednávku proto,že eshop žádal objednat další zboží nad 500 KČ!
To mi připomnělo,jak v době minulé jsem musel k vepřové kotletě koupit také bůček a obráceně!

Nejlepší odpověď
anonym

tak kotleta s bůčkem se dá překousnout 🙂, ale možná je někde fajfka, kterou je třeba zrušit, pokud nechci poštovné a balné zdarma, nemá to někde na sebe vazbu? Jinak osobně bych nebyl líný dát podnět ČOI.

Další odpovědi
hanulka11

od takových dál

Nastartuj

Ja sam provozuji Eshop s bazar zbozi ale toto nedelam neni duvod ale take nemam rad odjednavky nap za 120kc

Layla

U velkoobchodního prodeje lze pochopit, že je tam nějaká minimální částka nebo množství ale jinak u normálního zboží když si platíš doručení sám (tedy poštovné) tak to vážné nechápu.

U poštovného zdarma tak to pochopim protože chcou nějak dostat ty penize zpet ale přece normalne se to dělá tak že do jiste častky si poštovne platiš sam a to by jim pak mělo byt jedno jestli si objednáš neco za 50kč nebo 300kč

Lucijej

S tím jsem se už taky setkala – jednoduše jsem si objednala jinde. Nikdo mě nebude nutit si něco dokupovat, abych si laskavě mohla nakoupit.

franku

Setkal jsem se jen s tím,že když nakoupím za X kč,tak bude poštovné zdarma