Avatar uživatele
emm.kate

Co říkáte na činnost A.L.F -hnutí ochránců zvířat ? Souhlasíte nebo se snad aktivně účastníte ?

info.:http://www.dif­ferentlife.cz/al­f.htm

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? manon před 4236 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nesouhlasím a tedy se ani nemám zájem se zapojit. Zdá se mi to moc militantní, nekoncepční a v konečném důsledku kontraproduktivní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Alfa co by mimozenšťana mám rád, ale to asi není to co chceš vidět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reuef

podle toho co pisou na ty strance tak to jsou zlocinci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jsem zásadně proti. Je to postavené na hlavu a nemá to logiku. Co bude třeba se zachráněnými hospodářskými zvířaty ? Pustí se do přírody, kde nejsou schopny se uživit ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

No já, ač milovník zvířat, říkám Takhle ne. Tohle není koncepční řešení, to přece nikam nevede. Kapka v moři… Už to, že není plošně známo, co je A.L.F. ukazuje na malý dopad té činnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Radikální ochránci zvířat.
Tak to mi již stačí.
Až se budeš vážně zajímat ochranu zvířat, tak zjistíš jak těžké a často nevratné škody tito ochránci na fauně a floře sami působí jejich bezhlavými akcemi. Nezřídka pro „strom“ zničí celý „les“.
Do ochrany patří odborné znalosti, vysoký stupeň předvídavosti a nesmírně náročná práce.
Pokud se chceš nějak do ochrany zvířat zapojit, dej se raději k Českému svazu ochránců přírody, nebo k ornitologům, herpetologům a dalším organizacím. Pro mladé tu snad ještě působí Hnutí Brontosaurus, ale co si pamatuji, to jsou víc na pomoc než nějaké speciální záchranné chovy apod. Nicméně – zas tam byli vždy převážně mladí lidi. Potom je tu botanická společnost, mám pocit další svaz ochránců přírody, entomologové, ochránci netopýrů apod.
Všichni ti nabídnou smysluplný program. Zkus hledat ale vyhni se radikálním skupinám které své programy nemají domyšlené v souvislostech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

A co na to říkáte Vy?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek