emm.kate

Co říkáte na činnost A.L.F -hnutí ochránců zvířat ? Souhlasíte nebo se snad aktivně účastníte ?

info.:http://www.dif­ferentlife.cz/al­f.htm

Nejlepší odpověď
anonym

Nesouhlasím a tedy se ani nemám zájem se zapojit. Zdá se mi to moc militantní, nekoncepční a v konečném důsledku kontraproduktivní.

Další odpovědi
anonym

Alfa co by mimozenšťana mám rád, ale to asi není to co chceš vidět.

Reuef

podle toho co pisou na ty strance tak to jsou zlocinci

Drap

Jsem zásadně proti. Je to postavené na hlavu a nemá to logiku. Co bude třeba se zachráněnými hospodářskými zvířaty ? Pustí se do přírody, kde nejsou schopny se uživit ?

manon

No já, ač milovník zvířat, říkám Takhle ne. Tohle není koncepční řešení, to přece nikam nevede. Kapka v moři… Už to, že není plošně známo, co je A.L.F. ukazuje na malý dopad té činnosti.

venkovan

Radikální ochránci zvířat.
Tak to mi již stačí.
Až se budeš vážně zajímat ochranu zvířat, tak zjistíš jak těžké a často nevratné škody tito ochránci na fauně a floře sami působí jejich bezhlavými akcemi. Nezřídka pro „strom“ zničí celý „les“.
Do ochrany patří odborné znalosti, vysoký stupeň předvídavosti a nesmírně náročná práce.
Pokud se chceš nějak do ochrany zvířat zapojit, dej se raději k Českému svazu ochránců přírody, nebo k ornitologům, herpetologům a dalším organizacím. Pro mladé tu snad ještě působí Hnutí Brontosaurus, ale co si pamatuji, to jsou víc na pomoc než nějaké speciální záchranné chovy apod. Nicméně – zas tam byli vždy převážně mladí lidi. Potom je tu botanická společnost, mám pocit další svaz ochránců přírody, entomologové, ochránci netopýrů apod.
Všichni ti nabídnou smysluplný program. Zkus hledat ale vyhni se radikálním skupinám které své programy nemají domyšlené v souvislostech.

ten který je

A co na to říkáte Vy?