Pokročilý

Co říkáte na činnost A.L.F -hnutí ochránců zvířat ? Souhlasíte nebo se snad aktivně účastníte ?

info.:http://www.differentlife.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nesouhlasím a tedy se ani nemám zájem se zapojit. Zdá se mi to moc militantní, nekoncepční a v konečném důsledku kontraproduktivní.

Další odpovědi:

Alfa co by mimozenšťana mám rád, ale to asi není to co chceš vidět.

Bronzový

podle toho co pisou na ty strance tak to jsou zlocinci

Zlatý

Jsem zásadně proti. Je to postavené na hlavu a nemá to logiku. Co bude třeba se zachráněnými hospodářskými zvířaty ? Pustí se do přírody, kde nejsou schopny se uživit ?

Stříbrný

No já, ač milovník zvířat, říkám Takhle ne. Tohle není koncepční řešení, to přece nikam nevede. Kapka v moři... Už to, že není plošně známo, co je A.L.F. ukazuje na malý dopad té činnosti.

Zlatý

Radikální ochránci zvířat.
Tak to mi již stačí.
Až se budeš vážně zajímat ochranu zvířat, tak zjistíš jak těžké a často nevratné škody tito ochránci na fauně a floře sami působí jejich bezhlavými akcemi. Nezřídka pro "strom" zničí celý "les".
Do ochrany patří odborné znalosti, vysoký stupeň předvídavosti a nesmírně náročná práce.
Pokud se chceš nějak do ochrany zvířat zapojit, dej se raději k Českému svazu ochránců přírody, nebo k ornitologům, herpetologům a dalším organizacím. Pro mladé tu snad ještě působí Hnutí Brontosaurus, ale co si pamatuji, to jsou víc na pomoc než nějaké speciální záchranné chovy apod. Nicméně - zas tam byli vždy převážně mladí lidi. Potom je tu botanická společnost, mám pocit další svaz ochránců přírody, entomologové, ochránci netopýrů apod.
Všichni ti nabídnou smysluplný program. Zkus hledat ale vyhni se radikálním skupinám které své programy nemají domyšlené v souvislostech.

Zlatý

A co na to říkáte Vy?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.