Co říkat holce?

Ahoj, chodim se svojí spolužačkou a zítra máme jít ven, nevim o čem s ní budu hovořit a jaký dát téma.Poraďte mi prosim z vlastní zkušenosti.A ještě mám 1 problém a to takovej, že se do ní ser* můj nej.kámoš..... ale hlavně poradte o čem mluvit, Díky :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když už si ji "sbalil", tak jistě víš na co. Společné téma jste jistě našli, tak v něm pokračuj. Nikdy nic nezkazíš, pokud ženu necháš mluvit, ale budeš i poslouchat, co říká (nebo se o to alespoň snažit) :-). Věř mi, že když se jí zeptáš na to, co by chtěla dělat o prázdninách, co se jí líbí za hudbu, filmy, co jí baví, co dělá radost, jak si představuje svůj život do budoucna, co by chtěla dělat, co ráda mlsá atd. a až se rozpovídá, občas přispěješ se svým názorem, zasměješ se nebo přihodíš k jejímu povídání nějaký ten "joke", bude tvoje.
A pokud u ženy uspěješ coby okouzlující a zábavný společník, nájezdy tvého kámoše můžeš s klidem přehlížet.

Další odpovědi:

Zlatý

Nemluv o sobě. Zajímej se o ní, připrav si pár otázek na její zájmy, na téma o kterém by mohla povídat. Až se chytne, mlč, neodporuj a poslouchej (třeba mp3). Příští den uslyšíš chvalozpěvy, jak si s tebou dobře popovídala. Kámoš nebude mít šanci.

Zlatý

Nechodíš, ale teprve začínáš. A jestli kamarád o ní má taky zájem, tak to není nic mimořádného.
Víc mne zarazilo, jak jsi jeho zájem popsal. Takže, začni přemýšlet o tom, zda žena je tvůj majetek a nebo svobodný člověk, který si vybere toho lepšího.

Nemluv jenom o sobě zajímej se o její zájmy ao to co baví ji, a nevnucuj jí něco co nechce ;-)

Pokročilý

a kolik ti je ? možná můžu pomoct je mi 14.. s tím kámošem to nepůjde tak lehce jak myslíš. měl bys jí nechat ať si sama vybere kdo se jí víc líbí. buď sám sebou a snaž se trochu zapůsobit a tak... good luck :))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.