prcinka

Co říkat holce?

Ahoj, chodim se svojí spolužačkou a zítra máme jít ven, nevim o čem s ní budu hovořit a jaký dát téma.Poraďte mi prosim z vlastní zkušenosti.A ještě mám 1 problém a to takovej, že se do ní ser* můj nej.kámoš..... ale hlavně poradte o čem mluvit, Díky :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Když už si ji „sbalil“, tak jistě víš na co. Společné téma jste jistě našli, tak v něm pokračuj. Nikdy nic nezkazíš, pokud ženu necháš mluvit, ale budeš i poslouchat, co říká (nebo se o to alespoň snažit) 🙂. Věř mi, že když se jí zeptáš na to, co by chtěla dělat o prázdninách, co se jí líbí za hudbu, filmy, co jí baví, co dělá radost, jak si představuje svůj život do budoucna, co by chtěla dělat, co ráda mlsá atd. a až se rozpovídá, občas přispěješ se svým názorem, zasměješ se nebo přihodíš k jejímu povídání nějaký ten „joke“, bude tvoje.
A pokud u ženy uspěješ coby okouzlující a zábavný společník, nájezdy tvého kámoše můžeš s klidem přehlížet.

Další odpovědi
Hlada

Nemluv o sobě. Zajímej se o ní, připrav si pár otázek na její zájmy, na téma o kterém by mohla povídat. Až se chytne, mlč, neodporuj a poslouchej (třeba mp3). Příští den uslyšíš chvalozpěvy, jak si s tebou dobře popovídala. Kámoš nebude mít šanci.

venkovan

Nechodíš, ale teprve začínáš. A jestli kamarád o ní má taky zájem, tak to není nic mimořádného.
Víc mne zarazilo, jak jsi jeho zájem popsal. Takže, začni přemýšlet o tom, zda žena je tvůj majetek a nebo svobodný člověk, který si vybere toho lepšího.

veveve

Nemluv jenom o sobě zajímej se o její zájmy ao to co baví ji, a nevnucuj jí něco co nechce 😉

verunka483

a kolik ti je ? možná můžu pomoct je mi 14.. s tím kámošem to nepůjde tak lehce jak myslíš. měl bys jí nechat ať si sama vybere kdo se jí víc líbí. buď sám sebou a snaž se trochu zapůsobit a tak… good luck :))