Angi-Shy

Co říkají v tomto videu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=sSUXTFce­ilo

učím se dobře slyšet anglickou mluvu, ale tady v tom videu vubec nerozumim skoro ani jedno slovo. Napíše mi někdo text videa? Nepotřebuji překlad, stačí text co říkají v AJ.

Odpovědi
marci1

Zapni si titulky (pokud nepotřebuješ přesný překlad). 🙂

Frogman

Pokud jsem správně rozuměl a i to správně pochopil, tak tam jde o to, že ten černý jí ukradl tašku a soudkyně se jí ptá, co v ní měla, ona vyjmenuje pár věcí a mezi nimi i sluchátka, ale ten černý ji přeruší a řekne, že sluchátka tam nebyla, čímž se vlastně přiznal, že jí to opravdu ukradl a soudkyně pak řekne, že to miluje (to zřejmě znamená, že případ je vyřešen).. :DD