petula001

Co říct, když nabízíte slevu?

za chvíli jdu na brigádu a budu lidem rozdvat slevové kupóny, ale nevím, jakou frázi zvolit nebo způsob, jakým jim to mám říct. Aby to nebylo moc vlezlé, ale zase ne tak nezajímavé, aby si to nevzali.

Nejlepší odpověď
Zbynas

Dělal jsem obchodního zástupce i operátora v aktivním telemarketingu.
Vždycky platí:

  1. Nikdy nepoužívej slova, ve kterém je slovo „NE“. „Nechcete kupon?“ – „Ne, díky“ nebo „Mám tu pro Vás jeden slveový kupon“ – „fajn :) “
  2. Nikdy nepoužívej slovo nabídka, nabízet. Ty to lidem chceš dát, ne nabídnout! Lidé už jsou na slovo nabídka alergičtí!
  3. Používej pouze potivní slova a to rozkazovací, ne tázací. „Dám Vám tady jeden slevový kupon“, případně „Teď Vám prodám jeden slevový kupon“.

Když se budeš těchto zásad držet, půlka úspěchu je zaručena :)
Doplňuji:
Z vlastních zkušeností vím, že lidé, když slyší „nabízím slevu“ v tom hledají podraz nebo tak. Musíš říct „dám Vám slevu“.

Příklad na ulici: „Dobrý den, mám tady pro Vás jednu slevu, čeká tu právě na Vás!“.

To je další pravidlo. Lidé se při tom musí cítit výjimeční a ne si připadat, že jsou jedni ze stáda a všichni ostatní tu slevu také dostanou.

Další odpovědi
huxa

Dobrý den, nechtěl byste 10% slevový kupón na párky? (např :))

Drap

Co třeba řít, že nabízíte slevu ?

led

Ak chcete niekomu ponúknuť zľavu, musíte povedať: akú zľavu, na čo zľavu a prečo je zľava. Treba si uvedomiť, ak niekdo niečo ponúka „pod cenu“ je to hneď podozrivé. Využite pri tom obľúbenú ľudskú vlastnosť – získať za nižšiu cenu!