Michal Kole

Co říct do telefonu na městskou policii, když po bytovém domě chodí podomní prodejce – zákaz podomního prodeje ve městě

V Rakovníku je městskou vyhláškou zakázán podomní prodej.

Nejlepší odpověď
marci1

Zavolejte a řekněte, že jistá osoba ve Vašem domě provádí zakázaný podomní prodej. Fyzickým osobám hrozí pokuta až 30 tis. Kč, právnickým až 200 tis. Kč.
Doplňuji:
http://rakovnik­.regiony24.cz/41-175143-v-mnoha-mestech-plati-zakaz-podomniho-prodeje--na-obchodnika-muzete-poslat-policii

Další odpovědi
Hlada

Myslím, že policie by se za naše peníze měla věnovat ochraně lidí před skutečným nebezpečím, které tady je. Podomní prodejci jsou většinou normální lidé, kteří přišli o práci a snaží se nějak si vydělat. Žádné nebezpečí nehrozí. Stačí slušně odmítnout. Volat na takového člověka policii je srabárna.