Hakunamatata

Co průměrný chlap více ocení?

Co z těchto možností asi tak chlapi víc ocení. Samozřejmě ideální je mít vše. Ale kdyby se to nestíhalo, čemu dát přednost?
Doplňuji:
Zapomněla jsem dodat, že jsem úmyslně vynechala ty dlouhodobé věci, které jsou samozřejmé. Jde mi například o normální odpoledne ve všední den, co muž víc ocení z nabízených možností.

Nejlepší odpověď
www

Jiné možnosti

Neznám tvoje kriteria na ‚průměrného‘ chlapa, proto za sebe, zkušeného dědka 😁 :
Kombinaci všeho uvedeného, jen to sexy může být trošku jiné, opět záleží na muži.
Ale klid, pochopení, domácnost, jídlo, nekonfliktní zájmy ap. je snad to nejdůležitější. Díky tomu všemu vzniká i určitý ‚sexapíl‘ 😁
Názor

Další odpovědi
badisko

Jiné možnosti

Vsechno dohromady a jeste mnohem vic …:)

iceT

Jiné možnosti

klid po práci v uklizeném bytě s uvařenou večeří,erotickou vložkou s aktivní sexy i nesexy partnerkou,hlavně aby byla vlastní,pokud možno bez přílišného vlastního přičinění a pak opět klid až do rána…

zjentek

Jiné možnosti

pokud je chlap průměrný, kouká na totéž, na co ženská a to je, jak používá to, co:

  1. má v hlavě
  2. má ve svalech

3)má mezi nohama
..ženská pak ještě kouká, co

  1. má v peněžence (na 1.místě)

ale to už chlapa až tolik nezajímá ,)

bolak

Jiné možnosti

Kdyby se to nestíhalo, tak bych vynechal ten uklizený byt, ale úplně nejlepší by bylo si to ověřit protože každej chlap je jinej a co se máme rádi my, s tím se tvůj průměrnej chlap nemusí ztotožňovat, takže jednoduše metodou Pokus-Omyl: V pondělí mu neuvaříš večeři a zapíšeš si jak moc byl nasranej, v úterý neuklidíš a zapíseš jak moc byl nasranej, ve středu budeš chodit celej den s pleťovou maskou a natáčkama na hlavě, a tak dále.

Co se týče hodnocení, tak nejlépe udělovat metodou čárek od 1 do 10, kdy jedna čárka znamená „ani to s ním nehlo“ a deset čárek „skončila jsem na áru“.

ponovotny: doufám že myslíš života a né styku, to by bylo hrubé..

suaeda

Jiné možnosti

Doplňuji:
Každý má samozřejmě jiné nároky, které se mění s věkem. Řekl bych, že od každého trochu a možná ještě něco navrch. Důležité je nejen chtít po ženě, ale také jí naopak vyhovovat. Ne vždy se to daří.

ponovotny

Jiné možnosti

Bych hádal, že by nejvíce ocenil ženu se kterou se dá vydržet až do konce ;)
Doplňuji:
v běžném dni asi pochopení

sassan

Sexy partnerku

GM

Klid po práci

ponovotná

Jiné možnosti

bolak

Ještě jsem ti stihl složit něco jako odpověď v milostné básni, poslouchej:

„Průměrný chlap ocení, když necítí tvé pocení.“ – Mohlo by se to tisknout i jako citát na trička.