mosoj

Co provedli ruští paralympici, že je nepustí na Paralympijské hry ?

Odpovědi
Cenobita

  1. Nejspíš měli nějak nepovoleně natuněné protetické pomůcky.
  2. Říká se tomu kolektivní trest, jeden něco provede a celá třída za trest zůstane poškole.
  3. zvůle proti Rusku

Lamalam

Možná proto, protože podle prohlášení předsedy antidopingové komise WADA Richarda McLarena se při kontrole po Paralympiádě v Soči potvrdila manipulace s 19 ruskými vzorky a 35 se jich záhadně ztratilo z moskevské laboratoře.

Ale samotní sportovci asi neprovedli nic.

Zdroj: https://www.the­guardian.com/spor­t/2016/aug/06/rus­sian-athletes-banned-paralympic-games-rio